Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hallottatok már ilyet egy nőtől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hallottatok már ilyet egy nőtől?

Figyelt kérdés

Szokásos este, leülünk tv-zünk elvagyunk ha reklám van és feltűnik egy jó csaj akkor a barátnőm azt nézi, hogy én nézem e a csajt a képernyőn, ha valami filmet nézünk dettó ugyanez azt lesi milyen nőket nézek meg, az utcán szintén, és a legextrémebb vicc az egészben az, hogy nagyon jól néz ki ő maga is, hát minden műszempilla, műhaj, kacsaszáj, szilikonmell nélkül is olyan mint egy modell, nem túlzok tényleg, és erre megkérdezi tőlem, hogy szeretem e, merthogy mindig más lányokat nézek meg az utcán itt ott stb. de könyörgöm hát melyik férfi nem nézi a szép lányokat? Meg is mondtam neki, hogy attól hogy egy másik csajt megnézek attól még ő a fontos nekem, erre mondta azt, hogy "te csak a puncimat szereted" 🤦‍♂️


Lányok ilyenkor mi a f*sz bajotok van? Ha megad nektek mindent a férfi és még be is vallja a barom állatja (jelen esetben én), hogy megnéz más nőket tetszik is neki, akkor mit kell ilyen hülyeségeken kiakadni, meg f*szságokat magyarázni?

Ő is mondta, hogy nagyon szeret engem de nem tetszik neki az, hogy egy kósza dugásért képes vagyok szépeket hazudni a szemébe és ő meg nem tud védekezni ellenem stb. stb. 🤦‍♂️

Ez még egészséges féltékenység? Vagy ti lányok csináltatok hasonló hisztipartit már?



#lány, nő, punci, pasi, férfi, szex, otthon, tv, f*szság, együttélés, féltékenység
2020. jún. 19. 10:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
63%
Nincs olyan, hogy egészséges féltékenység, a barátnőd beteges, mert beteges önbizalomhiánya és önképzavara van.
2020. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
68%

Valszeg nem egy a szeretetnyelvetek es önbecsüles zavara is van. Menekülj inkabb az ilyentöl mert ezt csak rosszabb lesz. Ilyenböl lesz hazisarkany kesöbb.

Mentalisan egészseges nöt keress.

2020. jún. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%
az önértékelése a béka segge alatt van, és nem veszed komolyan. hisztiparti, tényleg? meg f*szság? gondolkozz el azon, hogy miért lett ilyen, mert ha emberek előtt ennyire bántóan írod le az egészet, inkább nem akarom tudni hogy beszélsz vele.
2020. jún. 19. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

Az alacsony önbizalma egyébként indokolatlan, először is azért mert mint írtam nem úgy néz ki mint egy "ogre" nagyon szép, másodszor azért mert semmi olyan utalást nem teszek neki, hogy ott egy jó csaj én meg a szemébe mondom, hogy na őt megdugnám, akár még seggbe is.


Attól, hogy így leírom ide az interneten attól még itthon nem így beszélek vele.

2020. jún. 19. 10:58
 5/30 anonim ***** válasza:
83%
Most vagy vàllalod hogy folyamat a serült lelkivilàgàt àpolgatod vagy keresel màst.
2020. jún. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%

#4: lehet nem mondod, de látszik rajtad.

Barátnőd társaságában még be bamulj más nőket. Taplosag.

Mit szólnál, ha O meg más pasik után olvadozna látványosan, mikor veled van?

2020. jún. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
88%

Az önbizalom nem csak a külsőtől függ, bár a felszínes világunkban nem csoda, hogy ennyi telik az emberektől. "De hát szép, há akkó mi baja van?".


Nem adsz meg neki mindent, hisz megnézel más nőket. Neki ez lenne a minden. És én demiszexuálisként őszintén nem értem, hogy ránézni emberekre miért ekkora nagy kuki/punci bizsergető, hogy emberek nem képesek feladni a párjukért.

2020. jún. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
De igen, megadok mindent amit tudok, és nem látványosan nézem meg őket, ő dramatizálja túl, mert annyi az egész, hogy egy villámgyors 1-2 mp-es tekintet a lány fenekére és pont akkor néz rám és észreveszi, tehát nem ott ragad a szemem hanem pont pechem van, de mindig.
2020. jún. 19. 11:11
 9/30 anonim ***** válasza:
73%

Nálam, de sok-sok férfinél is, ez a jelszó: "Hűséget esküdtem, de vakságot nem!"

Egészségtelen, ha a nő a tévéreklám alatt azt figyeli, hogy a férfi megnézi-e a reklámban szereplő nőt. Utálom a reklámokat, de ott mindig csinos nők vannak és van szemem - látom őket. Ilyenkor nézzek a mennyezetre, vagy a körmeimre??? Megnézem ahogy megnézek egy szép szobrot, épületet, kirakatot, autót. Akkor miért ne nézhetnék meg egy nőt? Ha hozzáfűzöm azt, hogy "Jaj, de meg..." Na, ez már illemtelen!!!

A kérdező hűséges férfi, de a nő nagyon és ok nélkül féltékenykedik. Ebből aligha nő ki, ezért meg kell gondolni, hogy le lehet-e vele élni egy életet...

Ffi.

2020. jún. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
94%
A "hisztipartinak" mindig oka van. Mindig. Ha nem bánnál egy esetleges szakítást, akkor ne foglalkozz vele. Ha viszont szereted a barátnôdet, és nagyon is fájna, ha elhagyna, figyelj rá oda. Ôszintén figyelj rá. A barátnôdnek súlyos önbizalomhiánya lehet. Hiába nincs rá oka. Egy daganatnak sincs mindig oka, mégis kicsinál, ha kezeletlen marad. A legközelebbi "hisztiparti" elején kérdezd meg tôle, miért gondolja, hogy nem elég jó neked. Miért gondolja, hogy csak a punciját szereted? Miért gondolja, hogy "szépeket hazudsz" neki? (amúgy neked nem esik rosszul, hogy ilyet feltételez rólad? Nyugodtan szólj rá, hogy ez neked rosszul esik. A társa vagy, nem a lábtörlôje). Kérd meg, hogy ne féltékenykedjen, hanem találja ki, milyen szeretne lenni és valósítsa meg önmagát.
2020. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!