Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Képtelen vagyok neki elmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Képtelen vagyok neki elmondani mert nem akarok beletaposni a lelkébe?

Figyelt kérdés

Egyszerűen már nem vonz, mert annyit szedett fel. Persze próbáltam finoman rávezetni hogy kezd baj lenni de hiába.

Más nők tevékenyek ha otthon vannak. Persze pihennek is, de azért figyelnek a mozgásra is stb és nem az az első hogy ha van szabadidőm m8nden nap tvzek meg fekszek telefont nyomkodva órákat.


Nem látom az igényt hogy változtatni akarna, de ha megmondanám nyersen akkor félek lelki törést okoznék neki ami kihatna az egész életére hogy ezen okok miatt ért véget egy kapcsolata.


2021. máj. 7. 08:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig muszáj. Nehéz dolog ez, sajnos sokan vagyunk most így én is felszedtem home office meg covid ami miatt még jó ideig nem sportolhatok rendesen, de ha nem mondod meg neki csak rosszabb lesz.


Leülteted és elmondod kedvesen de őszintén hogy mi van.

2021. máj. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ő nem a home Office miatt. De próbáltam beszélni vele, én mozgok hívtam, nem jött velem, mert nincs ideje, de hazaérvén mindig a kanapén fekszik..
2021. máj. 7. 08:29
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Az is megoldás lehet, hogy felveted neki, hogy tök jó lenne sportos kihívásokat együtt teljesíteni. Hogy mennyire jó lenne, ha együtt edzenétek. Így nem bántod meg, de behúzod magaddal a jóba.
2021. máj. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig muszáj lesz, mondd, hogy aggódsz az egészségéért.

De mondjuk az eléggé árulkodó hogy őt nem érdekli a túlsúlya, meg hogy hízik. Valószínűleg ebből kiindulva mindig te leszel a rossz, bárhogy adagolod be.

2021. máj. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Hát ha nem ért a szép szóból, az utalásokból, akkor kedvesen, de egyenes meg kéne neki mondani, hogy nem jár jó úton. Lehet sokként éri, vagy megsértődik, de azért életre szóló lelki törést nem fogsz neki ezzel okozni, ne aggódj.
2021. máj. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Az se okozhat neki életre szóló törést, ha ma délután összecsomagolsz és megmondod neki, hogy befejezted vele a kapcsolatot, mert akkorára hízott.
2021. máj. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
87%

Ez a nyomorúságos kapcsolat hat ki az egèsz èletère, hogy tőled csak a negatívat kapja nap mint nap. Ezèrt nincs kedvem már semmihez, meg magával se foglalkoznia, mert mindig mindenben találtál kivetnivalót. De ezt is már többször írtuk neked.

De egy ritka nagy gyökèr vagy, gyere, írd mèg ki ezt a kèrdèseket is 20x egy hèten, úgy se jutsz sehova.

2021. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a kérdést már olvastam a napokban két különböző megfogalmazásban. Itt is ugyanazt lehet leírni, mint a többinél.
2021. máj. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
82%
Nyugi, te se vonzod őt. Ha azt akarod, hogy boldog legyen akkor szakíts, amint eltűnsz mellőle és nem szipolyozod tovább egyből ki fog virulni. Ja és ha már így megjavult a látásod, akár elmehetnél dolgozni is :D
2021. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom hány évesek vagytok, de a nő olyan mint a kocsi. 10-15 évente érdemes fiatalabbra cserélni. És persze ez legyen minőségi csere is. Elhízott barátnő helyett vékonyat kell választani.
2021. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!