Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon tényleg nem illünk össze?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tényleg nem illünk össze?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy lánnyal, viszont mindenkitől csak azt hallom hogy nem illünk össze. Az ő szülei is azt mondják, az enyémek is. A barátaink és ismerőseink is.

Eddig még egyik barátnőmnél sem volt ilyen helyzet.

Azt mondják hogy nem nézünk ki egy párnak. Én 183 cm magas vagyok, ő 158. Én kissé testes vagyok, ő meg karcsú. Ő szemüveges, én meg nem. Más anyagi háttérrel rendelkezünk és ő sokkal tanultabb nálam, én egyszerű sofőr vagyok ő meg egyetemet végzett könyvelő. És ő 3 évvel idősebb is nálam.

Szerintetek valóban lehetséges, hogy nem leszünk hosszútávon egy pár? Ez a sok külsőség valóban a kapcsolatunk rovására lesz?



2021. máj. 7. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
51%
Itt mindenki a saját szubjektív véleményét írja le, aminek semmi köze nincs a te kapcsolatodhoz. Én pl. sosem kezdenék ki még magam korabeli nővel sem. Én azt szeretem ha pár évvel fiatalabb. Nem szeretem ha nagyok a különbségek bármiben is. Aztán hogy nálad mi a helyzet, azt mi nem fogjuk tudni megmondani!
2021. máj. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kéne hagyni, hogy külső személyek mondják meg külsőségek alapján, hogy ti mennyire illetek össze. Ezt leginkább nektek kell tudnotok, éreznetek, és tenni érte.
2021. máj. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek csak külsőségek, neked kell érezni hogy amúgy egy hullámhosszon vagytok e, azonosak e a célok, értékrend?

Ha a külsőségeket néznem mi sem illenénk össze talán, ő szakmunkás /gyari melós, én diplomás, nekem jogsi neki semmi.... falusi egyszerű család, én budai középosztály. NEM ez számit! Mi nagyon jól megvagyunk, egy értékrend és azonos gondolkodás, hobbi minden egyezik. Én az embert nézem!

2021. máj. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kit érdekel, más mit mond?

Legyetek egymással nagyon boldogok! Ha szeretitek egymást, teljesen mindegy más véleménye.

Amúgy is, nem csak a külső alapján dől el, kik mennyire illenek össze.

2021. máj. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kulsoseg reszt nyugodtan skippelheted. Az a lenyeg, hogy belsoleg osszeilletek-e. Ha igen, akkor nincs teendod.
2021. máj. 7. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Katona Dius ***** válasza:

Nálunk 5 év a különbség, ő az idősebb. Én vékonyabb, ö jó duci :D

A külsőségek nem lényegesek. Én könyvelő vagyok, ő kétkezi munkás. Mi is mindenhonnan azt hallottuk, ez nem tart majd semeddig, hamar vége lesz a kapcsolatnak, ne is raboljuk egymás idejét.

Nyolcadik éve vagyunk együtt, most tervezzük az esküvőt és a saját ház vásárlását, babát.

A rózsaszín köd már rég elmúlt, látjuk egymás hibáit is, nem csak a jó dolgokat, és így is oda vagyunk egymásért :)

Én élek vele, és én boldogan élek vele. Nem fogok másik párt keresni, csak mert mások szerint nem illünk össze :)

2021. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!