Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Megpróbálom nagyjából felvázolni a szitut. Távkapcsolatba vagyok a barátommal. Próbálok benne bízni de már volt egy jó pár húzása...

Mostanában egyre furcsábban viselkedik.

Úgy döntöttem egy pár napja hogy az átlagosnál jobban oda figyelek rá.

Ismerőse lett egy szép lány. Aztán egy nappal később oda vissza követték egymást, azóta folyamatosan fel le járkál instàn...

Szerintetek van okom gyanakodni vagy csak túl reagálom? Mégse kérhetem számon mert bekövetett egy lányt ...mit gondoltok erről?



2021. máj. 7. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem izgatja a fantáziáját, a kérdés az mennyire?
2021. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hat ez az...😞

Az elmúlt fél évbe ez volt az első követése ...

M1 majd idővel elválik...nem is akarok neki esni de ha rá kérdezek hogy van e valami akkor egyből rávágja hogy nincs semmi

2021. máj. 7. 21:45
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha ennyire nem bízol benne vagy magadban, megette a fene az egészet.

Ne leskelődj utána, meg azt elemezgesd, hogy mennyi időt és hogyan szörfözik el az instagramon (most komolyan??), hanem építsd inkább a kapcsolatotokat. Nem az a kérdés, hogy miért lett egy új ismerőse, hanem hogy miért nem ismered és bízol a párodban.

2021. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Volt már egy pár húzása ami miatt nem tudok benne száz százalékig megbízni...plusz távkapcsolatban vagyunk ami nem segít a helyzeten és az se építi a dolgokat hogy másért eszi a fene...

inkább azon iparkodna hogy újra felépítse a bizalmam

2021. máj. 7. 22:03
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyi ez van ezzel kell kezdened valamit. Szerintem a kapcsolatotoknak így ebben a felállásban semmi értelme és semmi előremutató nincs benne.


De erre idővel te is rájössz majd magadtól.

2021. máj. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"Próbálok benne bízni de már volt egy jó pár húzása..."


Milyen olyan húzásai voltak, amik megrendítették a bizalmadat?

2021. máj. 7. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

3 évvel ezelőtt azért mentünk szét mert még nem élte ki magát. Nem lett így kimondva de számomra egyértelmű volt.

Teltek az évek aztán valami csoda útján újra össze hozott minket az élet. Régebben tipikusan az a fuckboy típus volt de úgy gondoltam hogy mostmár biztos kinőtt ebből, kiélte magát. De ugyancsak a kolbászból nem lesz szalonna.

Ideig óráig vissza tudja magát fogni aztán robban a bomba. Bárcsak ne szeretném ilyen borzasztóan. Bárcsak el tudnám engedni...

Nem szólhat arról az életem hogy állandóan azon aggódók hogy most kivel szórakozhat. Belefáradtam, mindenki azt mondja a környezetemben hogy jobbat érdemlek. Én is tudom de aki igazán volt már szerelmes az tudja hogy nagyon nehéz elengedni a másikat.

Konkrétan nem csalt meg de voltak lelki kilengései.

Vagyis ez nem feltétlen igaz egy pár hónapja kiderült hogy amikor össze jövőbe voltunk akkor elment egy másik lányhoz és egyértelműen nem csak együtt aludtak .,,.

Persze jött az a duma hogy akkor még nem voltunk együtt de akkor is ha valakivel ismerkedek nem megyek el máshoz dugni....

2021. máj. 8. 12:56
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát sajnálom kérdező. De akkor nagyot hibáztál, amikor visszafogadtad. Most megint ott tartasz ahol a part szakad.
2021. máj. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!