Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire befolyásolhatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásolhatja a különböző iskolai végzettség a párkapcsolatot?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt a párommal, viszonylag fiatalon jöttünk össze, és 17 voltam, és még javában gimnazista. Azóta már az orvosira járok, a páromnak viszont szakmája van, érettségije nincsen. Ez így önmagában engem nem zavar, viszont ahogy teltek az évek, úgy egyre jobban éreztem az ebből adódó különbségeket. Időközben megismertem valakit, aki nagyon nagyon felkeltette az érdeklődésemet, és nem nagyon tudom, hogy mit csináljak, hiszen nagyon nagyon szeretem a barátomat, nem tudnám elhagyni, főleg nem valaki másért, hiszen viszonylag jól megvagyunk, de egyszerűen ki vagyok éhezve valaki olyannak a társaságára, aki egy kicsit összetettebben gondolkozik, tájékozott, van véleménye, hozzá tud szólni a dolgokhoz. A másik srácról nem tudom, hogy kölcsönöd-e az érzés, és nem is ismerem nagyon nagyon jól. De fogalmam sincs, hogy ez most csak azért lehet, mert a kapcsolatomban nem kapok meg mindent, vagy egyszerűen ekkora különbséggel nem működhet egy kapcsolat, vagy csak azért nem merek lépni, mert ennyire fiatalon jöttünk össze.

21L



2021. máj. 9. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Ez mind egyszerre. Szellemileg már lemaradt a párod.
2021. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%

"de egyszerűen ki vagyok éhezve valaki olyannak a társaságára, aki egy kicsit összetettebben gondolkozik, tájékozott, van véleménye, hozzá tud szólni a dolgokhoz."


A párod egy szobanövény. Ez a gond, nem pedig a végzettség. Egy asztalos is lehet tájékozott és jól informált a világról, lehet véleménye meg minden.

2021. máj. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Itt nem is feltétlenül a végzettségbeli különbség a probléma, hanem az, hogy nem vagytok egy szellemi szinten. Ez befolyásolhatja a kapcsolatot is, teljesen érthető, hogy olyan partnerre vágysz, akivel ebben is megegyeztek.
2021. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Nekem alap volt a felsőfokú végzettség, emellé meg még az is, hogy vágjon az esze. Tini kapcsolatban még ezt nem éreztem, de később már erősen. Úgy érzem jól döntöttem, ez két külön vilg.
2021. máj. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
71%
Kinőttél a tinikorból, megjött az igényed a normális párkapcsolatra. Ne félj váltani, mert ezt a belső erőt úgysem tudod elnyomni.
2021. máj. 10. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
37%

Nyugodtan hagyd ot a mostani párod.

Okos nőkre mindig nagy a kereslet, ha nem jön össze a a másik sráccal akkor se dől össze a világ.

2021. máj. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
23%
4. Nem mindenki megy ám el büfé szakra hogy legyen mit lobogtatni.
2021. máj. 10. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

Nem az iskolázottság itt a gong, hanem az, hogy túl fiatalon lekötötted magad.

Hiába van valakinek 2-3 diplomája, ha kommunikációra képtelen.


Áron bácsit faggatja a felesége: – Áron szeretsz te még engem? Olyan régen mondtad már, hogy szeretsz. Mire Áron bácsi a következőt feleli: – Harminc éve megmondtam már, hogy szeretlek. Ha ez változik, szólok.

2021. máj. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!