Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi tegyek ? Jogos ha szakítok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek ? Jogos ha szakítok?

Figyelt kérdés

Pénteken Pesten elmentünk egy teraszos helyre ahol voltak vagy 80-90en kb ,és volt barátom volt barátnője is ott volt, mi úgy mentünk volt barátom meg 4haverja meg az egyik haverjának barátnője, és oda jött barátom volt barátnője a barátnőivel hozzánk mert a haverjai jóba vannak velük ,és egész végig ott voltak velünk barátommal külön mentünk de csak azért mert ott voltam neki ha nem lettem volna biztos ő is beszélgetett volna velük és olyan gáznak éreztem a helyzetet ,

Aztán közölte barátom valószínű lesz még sok alkalom hogy összetalákozunk velük ,

És viszont az exe tesójával nagy haverok tehát ha én nem leszek ott biztos Exével is leállna beszélgetni aztán kitudja mi lenne

Elég gáz helyzet az hogy még az exével meg barátnőivel velük terasszozzunk egy társaságba végig velünk


2021. máj. 9. 23:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem ez még nem ok arra, hogy szakíts vele, hogy szóbaáll az exével. Én bármelyik exemmel szóbaállnék, és az sem zavarna ha a társaság közös lenne. Mondjuk így utólag nem értem mit ettem rajtuk.


Szerintem figyeld a jeleket, hogy van e miért aggódni, de ez magában még nem ok az aggódásra. Plusz beszélj a pároddal erről.

2021. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hozzá teszem telefonjába benne voltam a közös képeik meg a nappalijában is megtaláltam egy képkeret róluk ,de még 3másiik volt barátnőjével is volt képkeret úgyhogy azt annyira sem veszem számításba
2021. máj. 9. 23:04
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Én nem akartam soha kapcsolatot olyan emberrel, aki beszélget az exeivel. Azt te tudod eldönteni zavar-e ez téged. Gondolom igen, azért kérdezed.
2021. máj. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy ha 'volt barát'-ról írsz, akkor mi a kérdés? Ezek szerint szakítottatok.
2021. máj. 10. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ezek szerint csak én nem bírtam követni hogy ki kicsoda?
2021. máj. 10. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem hidegen hagyna.

Ha neki az ex kellene, menjen.

Nem idegeskednék ilyenek miatt az biztos.

2021. máj. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Jól teszed ha szakítasz, ha ilyen éretlen hisztis kis csitri vagy akkor inkább ne játszd itt a papás mamást, menj vissza barbiezni, az való neked. A srác majd talál magának normális csajt, teszel neki egy szívességet.
2021. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Félre irtam ne haragudj , a barátom még mindig jelenleg is
2021. máj. 10. 15:36
 9/14 A kérdező kommentje:
7es válaszoló lehet hogy hisztis vagyok de te meg elég alacsony szinten lehetsz ha csitrinek nevezel így hogy nemis ismersz !
2021. máj. 10. 15:37
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha csitriként viselkedsz, akkor csitri vagy, hiába szépíted.
2021. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!