Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom valentin napon szakitott velem tartottunk . Mi t tegyek?

Figyelt kérdés
Azt mondta h baratok lehetunk .en azt nmbirom.es azt mondta h csak akkor legxunk baratok ha nem nyomulok ra .meg mindig nem tudom felfogni.annyira faj.egy eve es harom honapig voltunk egyutt es en most szeretem a legjobban.o meg aztmondta mar nemszeret egy orqn keresztul csak sirtam rajta .elotte egy het szunet volt .
2013. febr. 15. 08:23
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/72 anonim ***** válasza:

A kérdésedben a "tartottunk" szó mire utal vagy honnan jött?


Amúgy meg teljesen mindegy milyen napon szakít, ha szereted akkor kár vele tartani a kapcsolatot is mert csak szenvedni fogsz, főleg ha összejön valaki mással.

2013. febr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/72 Deviáns Zsírkréta ***** válasza:
Ha azért szakított veled mert már nem szeret akkor nincs mit tenni, fel kell dolgozni. Nem áll meg a világ, nem téged tettek lapátra először az életben.
2013. febr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/72 anonim ***** válasza:
Utolsó, kemény szavak ezek egy zsírkrétától... :)
2013. febr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/72 A kérdező kommentje:
Annyira szeretem :"( nekrm az is eleg lenne ha csak egy kicsit szeretne.de o aztmondta h nem akar kihasznalni.de nekem mar barmi jo csak legyen velem.nem tdom felfogni..egy hete meg osszebujva filmeztunk.es most meg soha tobbe nem bujhatok hozza.
2013. febr. 15. 08:39
 5/72 Deviáns Zsírkréta ***** válasza:
Ugyan kedves Digo, adhatnék olyan tanácsot is, hogy próbálkozzon stb. De ha egy kapcsolat azért ér véget mert az egyik nem szereti a másikat, nincs mit tenni. A stílusából arra következtetek, hogy fiatal lányról van szó...Talál magának mást. Ezt meg majd feldolgozza... :]
2013. febr. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/72 anonim ***** válasza:
Elég durva pont ezen a napon szakítani, de talán jobb minél előbb túlesni rajta. Fel a fejjel, majd jön másik.
2013. febr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/72 A kérdező kommentje:
Az a baj h nem erdekel mas :"( elso szerelmem.es nembirom ki nelkule.minden nap egyutt voltunk es most meg aoha tobbe nemlatom .max ha baratok leszunk de nem tudok majd ra ugynezni ha talalkozunk mert meg mindig olyan mintha jarnank :"(
2013. febr. 15. 08:42
 8/72 Deviáns Zsírkréta ***** válasza:
Most így érzed, majd egy idő után majd máshogy fogod. Most rossz neked, majd egy idő után jobb lesz. Ezen nincs mit magyarázni. :)
2013. febr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/72 anonim ***** válasza:

Igen, ha pedig első szakítás akkor az a legfájdalmasabb. Mert még naívan azt gondolja az ember hogy ő lesz az igazi és feltétel nélkül, teljesen odaadva magát szereti. Aztán jó magasról jön a jó nagy pofáraesés.

Kérdező, tedd helyre magadban a dolgokat! Ha így eldobott akkor egyáltalán megérdemel? Ez a "legyünk barátok" süket duma meg hidd el hogy csak ártani fog neked, mert te nem csak barátságot akarsz, viszont ő meg élvezi hogy játszik veled! Ne legyél mások megunt játéka, többet érsz te annál!

2013. febr. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/72 A kérdező kommentje:
Mondta hogy atmehetek hozza barmikor ha nm nyomulok..annyira szar h eezt irta :"( es az a baj h ha atmegyek biztos h nembirom ki.csak ha mondjuk lefekszunk biztos rosszabb lesz
2013. febr. 15. 08:48
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!