Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nemrég tudtam meg , hogy a párom új munkahelyén az öltöző egyben van, tehát nőkkel is együtt fog öltözni. Ez eléggé rosszul esik , mert félek hogy másokat fog nézni. Ti mit tennétek ilyen helyzetben? Titeket zavarna, vagy nem érdekelne?
2021. ápr. 13. 10:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem ,hogy ilyen öltöző létezhet!
2021. ápr. 13. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
néha elképedek még mindig, mekkora sötétség uralkodik ebben az országban....
2021. ápr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló. Sajnos létezik. A párom edző lesz és azt mondta hogy ott így lesz.
2021. ápr. 13. 11:14
 4/11 A kérdező kommentje:
#2 Miért számítana egy ilyen kérdés sötétségnek?
2021. ápr. 13. 11:15
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
szét fogják dugni egymást, az egész öltöző át fog lényegülni swinger klubbá! BIZTOSAN meg fog csalni 1 héten belül!
2021. ápr. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan zavarna egy ideig, de nem verném nagy dobra. A munkahelyét csak emiatt úgysem fogja megváltoztatni, vagy visszamondani, és ilyet nem is kérhetnék tőle.. Ha megvan a bizalom,szeretet, akkor nincs gond. Ha meg alapvetően nem megfelelő pilléreken alapszik a kapcsolat, akkor ilyen öltöző nélkül is megtörténne a baj.. De egyébként biztosan nem úgy van egyben az öltöző, hogy szemtől szembe látják egymást, valami elválasztó szekrény biztosan van. Azért gondolom a nőknek se túl kényelmes úgy öltözködni, hogy férfiak veszik körül őket. Nekem legalábbis nem lenne az.
2021. ápr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves #6os

Köszönöm a válaszod!

2021. ápr. 13. 11:28
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron is láthat lenge öltözetű hölgyeket, a strandon ugyanígy. Bikiniben ugyanannyi látszik, mint bugyiban és melltartóban.


Egyébként nem hinném, hogy egyszerre fognak öltözni. Legalábbis nekem nőként biztosan nem lenne kényelmes, ha pasikkal egy helyen, egyszerre kellene átöltöznöm.

2021. ápr. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Milyen munkahely ez? A mostani személyiségi jogok mellett nem tudom elképzelni, hogy ezt így megtehetik.

Nincs félreértés? Voltam már olyan fürdőben, ahol közös volt az öltöző, de ott öltöző fülkék voltak. Olyannál is, ahol a zuhany közös, de ott zárhatóak a zuanyfülkék. Szóval vagy ilyenről lehet szó, vagy más időben mennek be a nők és férfiak.

2021. ápr. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kabinos lehet az öltöző, ha már mindenképp egyben van
2021. ápr. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!