Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy folyton televagyok kételyekkel, s ezt megosztom a nőimmel is, akik emiatt elöbb utóbb szakitanak velem?

Figyelt kérdés
, majd ujra és ujra megismétlődik az a helyzet hogy amikbe a nő mellett kételyek között belevágtam, az végül bejön, nagyon is, de igy csak akkor amikor a nő már nincs velem?
2021. máj. 10. 12:32
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

"Kezdem érteni, csak az a gond én meg nem olyan nőre vágyom akinek hazudni kell."


Nem kell hazudni, csak nem kell mindent elmondani. Ha meg ennyire fosol a pénz miatt, akkor minek kockáztatsz? Dolgozz 8-16-ig, oszt kész!

2021. máj. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

10-es továbbra sincs szó állandóságról



11-es azért kockáztatotok, mert gyakran bejön. inkább leszek kételyek közt gazdag, mint magabiztos szegény

2021. máj. 10. 13:16
 13/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyakran kockáztatsz, ami van, hogy hónapokig bizonytalan, hogy bejön-e akkor az lényegében azt jelenti, hogy szinte folyton van valami nem?
2021. máj. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

12.-re.


"...inkább leszek kételyek közt gazdag, mint magabiztos szegény"


De te nem vagy gazdag, ha a pénz miatt fosol, és ez átmegy a csajokra is.


Milyen egy gazdag? A cégünknél lerobbant egy luxuskocsi, egy Bentley. A tulajt ismertük, nem görcsölt. Hívott egy TAXIT, majd visszajött az áruért később egy tréleressel, meg a másik kocsijával, egy Panamera TURBO -val.

2021. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
na de az miért görcsölés ha valaki nem látnok? nyilván tudta hogy létezik taxi meg van egy másik kocsija is meg létezik tréler, de ugyan honnan lehetne tudni azt amihez jövőbe látás kell?
2021. máj. 10. 13:27
 16/45 A kérdező kommentje:
azt hogy egy uj uzlet bejön senki se tudja, azt hogy van taxi azt lényegében mindenki tudja, nagyon rossz a párhuzam
2021. máj. 10. 13:28
 17/45 anonim ***** válasza:
100%

A görcsölés az, ha a szabadidőd én is az foglalkoztat, az miatt vagy feszült, az határozza meg a kedved, hogyan alakul épp a "biznisz".

Nem várhatod el senkitől, hogy időről időre elviselje ezt, főleg, ha gyakori az ilyen befektetés.

2021. máj. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
bár lehet kezdem kapisgálni mikor nekem randi alatt lerobbant a kocsi, nem taxit hivtam, nem trélert s másik kocsihoz se mentunk, hanem mondtam a nőmnek, nem baj van ittt a közelben egy alkatrészbolt, elsétálunk, megvesszuk az alkatrészt, van mellette egy fagyizó, eszunk fagyit, s utána megjavitom. visszasétáltunk, én gyorsabban ettem meg a fagyit s mig a nő is befejezte befekudtem a kocsi alá, s kicsréltem az alkatrészt. mondjuk ez is rossz példa mert ez a nőnek pont tetszett. igaz nem voltak kételyeim se mert tudtam, hol az alkatrészbolt, s tudtam van mellette egy fagyizó, s tudtam azt is mit hogyan kell kicserélni. ja, hogy új, kipróbálatlan dolgokba ne kezdjek bele egy nő mellett, vagy legalábbis ne avassam be?
2021. máj. 10. 13:33
 19/45 A kérdező kommentje:
hogy gyakori e az ilyen? egy biztos befektetés sincs. de nem értem miért irtok folyton görcsölésről, fosásrol, stbről, az kétely nem ezt jelenti. lehet ti magatok vagytok görcsölösek, ezért nem tudtok másrol irni?
2021. máj. 10. 13:35
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

A párhuzam nem ott volt. A gazdag ember a biztos anyagi kár mellett is laza volt és mindent idegeskedés nélkül megoldott. Ez a gazdag ember attitűdje a példa szerint.

Persze valójában ez se állja meg a helyét sokszor, mert sok gazdag nagyobb zsugori, mint a szegény. De az alapvető helyzetre ráhúzható, te azon stresszelsz és stresszeled vele a másikat is, ami lehet, hogy gond lesz. Majd közlöd, hogy inkább leszel idegroncs és gazdag, mint kiegyensúlyozott és szegény. Mondjuk a kettő nem feltétlen úti egymást, de ezt most hagyjuk

A példa gazdag embere, mivel valóban gazdag, lexarta a kocsit. Nem voltak benne kételyek, hogy lesz-e pénze másikra.

Te jelenleg ezek alapján nem vagy gazdag se és kiegyensúlyozott se.

Ha neked megéri, az a te dolgod, de a legtöbb ember nyugalmat és biztonságot keres a kapcsolatában, amit egy labilis pár nem képes megadni, így ott hagynak majd ezután is.

2021. máj. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!