Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leginkább férfiak véleményét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leginkább férfiak véleményét várom, de tapasztaltabb nőtársaim is segíthetnek ha tudják a választ!??

Figyelt kérdés

Eddigi tapasztalataim szerint a pasik agya kb csak a szexen jár .Annyit szexelnének amennyit csak lehet.

Több exem is mondta hogy akár napi több menet is jó lenne. Keveselték is többen azt amennyit én igényeltem


Erre a mostani párom a fejemhez vágta hogy "nem hiszem el hogy téged minden nap meg kell dugni, különben hisztizel"

Tény hogy mostanában kivánósabb vagyok de azt hittem ennek egy pasi csak örülni tud. Meg azt mondta hogy ö neki ez sok, nem bírja

Most akkor ez hogy van??



2021. márc. 18. 13:32
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagyunk egyformák! Nem minden ember kívánja egyforma gyakorisággal a szexet, függetlenül attól, hogy nő vagy férfi! Te most egy ilyen pasit fogtál ki!
2021. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
A férfiak nagyja tényleg nagy étvágyú, de itt is akadnak olyanok, akiknek meg kevesebb az igényük. (én speciel ilyennel nem találkoztam a kapcsolataimban)
2021. márc. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%

Az emberek igényei egyáltalán nem egyformák. "Hivatalosan" teljesen normálisnak számít a napi 1-től a havi 1 együttlétig bármi. Ami ezen kívül esik az számít nem szokványosnak.

Tapasztalataim szerint amelyik férfinek normális munkája van, sportolni is jár, hobbija is van és ápolja az emberi kapcsolatait családtagjaival, barátaival, annak nem lesz sem ideje sem energiája napi több alkalommal szexelni. Sőt, ha tényleg sok az elfoglaltság egy bizonyos kor után már naponta sem.

2021. márc. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez emberfüggő. Attól, hogy én mondjuk naponta legalább egyszer, de sok esetben többször is kívánom, attól más még nem biztos. 29/F
2021. márc. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
13%
Tipikus nő, mindig az kell ami nincs. Eddig mindenki szexet akart folyton de te nem akartad, amikor van valaki akinek kisebb az étvágya egyből sokat akarsz szexelni...
2021. márc. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

A pasid elmondta mi a helyzet: Nem akar mindennap megdugni.

Te viszont igényled. Vagy megbeszélitek, vagy új pasit kell keresned.

2021. márc. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
8%
Vagy megszokod, vagy megszöksz, de van egy köztes lehetőséged is. Hetente 4-5 alkalommal átjössz hozzám egy-két órára, és tőlem megkapod, ami annyira hiányzik...
2021. márc. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Hát én demiszexuális vagyok, így alapjáraton egyáltalán nem érdekel a szex, mert csak nagyon kevesen tudnak bennem szexuális vágyat ébreszteni,azok is csak ha erős érzelmi kötelék alakul ki előbb. Ha viszont találok olyan lányt, akivel ez kialakul, azzal csinálnám napi 2x is.
2021. márc. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
66%
Hát ez kedves volt tőle... Nemtudom, én is ebben a hitben éltem, hogy sose elég nekik, de az én párom is megelégszik napi 1-2vel. Ennek ellenére ha elkezdek rámászni, és nincs kedve, akkor kapok orált. Én tényleg hisztizek ha nem vagyok "megdugva", de ezen mi csak röhögni szoktunk xdd
2021. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy eszébe sem jut az orál

Ha neki nincs kedve, vagy éppen nem megy valami miatt akkor én sem kapok semmit

2021. márc. 18. 16:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!