Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy folyton televagyok kételyekkel, s ezt megosztom a nőimmel is, akik emiatt elöbb utóbb szakitanak velem?

Figyelt kérdés
, majd ujra és ujra megismétlődik az a helyzet hogy amikbe a nő mellett kételyek között belevágtam, az végül bejön, nagyon is, de igy csak akkor amikor a nő már nincs velem?
2021. máj. 10. 12:32
1 2 3 4 5
 21/45 A kérdező kommentje:
idegeskedésről se irtam eddig. hihetettlen mennyire negativak vagytok. én kismiska vagyok hozzátok képest a kételyeimmel.
2021. máj. 10. 13:38
 22/45 anonim ***** válasza:
100%

Akiben kételyek vannak, az bizonytalan, aki bizonytalan az nem magabiztos és jellemzően feszült. Aki feszült azzal sokkal nehezebb bármit megoldani, megbeszélni és gyakorlatilag lehetetlen nyugodtan, vidáman, lazán eltölteni az időt. De ha te tudod, hogy nem ez a gond, akkor keresd máshol a hibát.

Viszont mikor legközelebb ez a helyzet áll fönn, azért juson eszedbe ez és figyeld meg a saját viselkedésed és a másik erre adott reakcióit is, hátha mégis van abban valami amiről írunk.

2021. máj. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:
kezdem érteni, lehet a másik lesz feszult attol, hogy tudatositom vele a jövő nem biztos. mentálisan sérült emberekkel kezdtem akik álomvilágba ringatták magukat s a kökemény valóság sok lehetett nekik.
2021. máj. 10. 13:43
 24/45 anonim ***** válasza:
100%
#18: gyorsan elkezded fényezni magadat, hogy helyreállítsd az önbizalmadat, de legalább ne a mi szemünk láttára csinálnád, mert ez annyira szánalmas.
2021. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
#24: szerintem te vagy érzelmileg instabil. És ez az, amit teljes joggal nem tolerálnak. Nem is kell. Ez pocsékká tenne bármely kapcsolatot.
2021. máj. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 A kérdező kommentje:
az a szánalmas amiről ti irtok, idegeskedés, fosás, görcsölés, stb
2021. máj. 10. 13:47
 27/45 A kérdező kommentje:
24 nem én szakitok valakivel azért mert az illető nem látnok
2021. máj. 10. 13:48
 28/45 A kérdező kommentje:
amugy meg még jó, hogy a példa szerinti ismerős nem görcsöl egy taxi hivása miatt, aki emiatt görcsölne az már tényleg instabil lenne érzelmileg vagy bárhogy
2021. máj. 10. 13:49
 29/45 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen az a sok, ha a másik állandóan azon rágja magát és tömi vele a te fejed is, hogy mi lesz ha... Tipikus negatív emberi attitűd.

Mindenki tudja, hogy elütheti a déli busz, mégse ez a fő téma, ahogy kilép az ajtón. Ahogy azt is mindenki tudja, hogy kirúghatják, leéghet a ház, betörhet a betörő, stb.

De, ha állandóan ezt hallod a másiktól az levisz az életről. Lehet azt mondani, hogy az a realista aki mindig a rosszra készül és örül, ha mégse (persze akkor talál mást amin aggódhat). Szerintem az a pesszimista, főleg, ha előtte már 66x jól sült el a dolog.

A legtöbb ember nem erre vágyik. Nem akar előre azzal foglalkozni, ami valószínűleg be sem következik, vagy ha be is következik, nem lesz kardinális probléma.

Értsd: ha csak nem minden pénzed teszed fel egy-egy ilyen dologra, akkor, az is csak sima pénzveszteség, ha nem jön be, nem dől össze tőle a világ, de ha még fel is teszed az összes megtakarítások, akkor is ott az állandó munkád, tehát igyse, úgyse leszel xarba. Ahhoz meg nagy idiótának kell lenni, hogy beterheld egy talánra a házad mondjuk. Innentől minden más csak felesleges idegeskedés, probléma gyártás és a másik érzelmi lehúzása, ahelyett, hogy vidámak lennétek és örülnétek egymásnak és annak ami van.

2021. máj. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 A kérdező kommentje:
még mindig nincs szó állandóságról.
2021. máj. 10. 13:53
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!