Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetek ennyire …??...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ennyire …?? Tényleg velem van baj? Vagy ez természetes?!

Figyelt kérdés
A párom sose bírta ki, hogy ne más nőkről álmodozzon, és ezt mind nekem tette, nekem kellet ezeket végig hallgatni 😔 miért van velem ha neki más (mások) tetszenek ?? Ezt sosem fogom meg érteni, miért kiváncsi másra ha én elvileg (jó) vagyok neki? Vagy ennyire szar, csúnya lennék hogy folyamatosan más nők járnak a fejében?? Férfiak ti hogy vagytok ezzel ? Nálatok mennyire gyakori? És nők, akiknek ilyen párjuk van (volt) ?
2021. máj. 10. 22:43
 1/8 anonim ***** válasza:
98%

Merem remélni egy unatkozó troll vagy, komolyan.

Netán értelmi fogyatékkal bírsz?

Miért van veled, ha más tetszik neki? És te ezt megkérdezed és nem azt, hogy te miért vagy vele?

Hát anyám, jó éjt a maradék agyadnak és önbecsülésednek.


Negyven éves nő vagyok, mai napig ilyen még velem nem volt, nem is lesz.

Ha én bejövök valakinek, akkor csak én. És nem azt hallgatom, hogy Gizike milyen szexi, hanem, hogy én milyen szexi vagyok.


Szóval te -jobbik esetben-unalmadban találtad ezt ki, vagy tényleg kezelésre szorulsz.

2021. máj. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Az érzelmi intelligenciája a Mariana árok mélységét súrolja, ha ilyeneket oszt meg veled, te meg mazochista vagy, ha hagyod. Ez teljesen természet ellenes, rég lapátra kellett volna tenni.
2021. máj. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Nekem elkezdene más nőkről hadovalni úgy hajitanám ki, mint macskát sz.rni.
2021. máj. 10. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

sosem tettem vagy tennék ilyet. a közeli ismerettségemben sem tudok hasonlót olyanról aki komoly kapcsolatban van. ezt kb szexkapcsolatban szokták csinálni, de ott is kirakják az ilyet általában.

32/f

2021. máj. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%

A ferfiak nagyreszenek le kell adni az igenyekbol, ha not akarnak. Vagyis elegge gyakori ez a szitu :)



36F incel

2021. máj. 11. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Mert másra vágyik, de jelenleg téged dobott a gép.

Jó úton haladsz, hogy a maradék önbizalmadat is szarrá tapossa.

Az ilyennek célszerű megmutatni, merre van az ajtó, aztán keressen olyat, aki kell(ene) neki.

Amúgy ő még éretlen és egy gyökér, te meg hagyod.

2021. máj. 11. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

#5. Légyszi, olyan írjon már a párkapcsolati problémák topikba, akinek volt már hosszabb kapcsolata, és tudja, mit beszél!


Kérdező: sokkal, de sokkal jobb pasit találnál, miért ezzel vesztegeted az értékes idődet?

2021. máj. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%

Szexkapcsolatban??? Hát ott sem.


7 Ne törődj csórival, mindenhol ott van. Szegényke csak tippelget :D

2021. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!