Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a férfi elhagyja az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfi elhagyja az új barátnőjét, mert az várni akar az együttléttel, de előtte a nő számos férfival lefeküdt rövid ismeretség után, akkor a férfi egy szemétláda?

Figyelt kérdés
A nő "nem akarja elsietni" az újdonsült barátjával, de előtte volt hogy minden hónapban akadt szexpartnere a nőnek. Ezért a férfi a szakítást fontolgatja, mert nem szereti, ha hülyének nézik. Mi a véleményetek? Örülnék, ha kultúrált válaszokat kapnék, de tudom, hogy ez nagy kérés, ezért csak a qrva anyázást mellőzzük ha lehet...
2021. máj. 11. 10:38
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
38%
Nyilván senki nem szereti ha hülyènek nézik. A csaj meg ne játssza meg a szentet. Teljesen jogos.
2021. máj. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
79%
Egyszerűen mások az igényeik, nem illenek össze. Akkor meg minek erőltesse a férfi?
2021. máj. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
85%

Jegyezzük már meg, hogy a szex nem jár alanyi jogon, még egy olyan személytől sem, aki adott esetben már 100 férfival vagy nővel lefeküdt élete során.


Jó dolog a szex, de annál utálatosabb nincs, mint amikor erőltetik. Számomra ez az igazi libidógyilkos.

2021. máj. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
#3 Tudom, hogy nem jár alanyi jogon, de ennek a kérdéshez mi köze van? Azon kívül, hogy semmi?
2021. máj. 11. 11:03
 5/30 anonim ***** válasza:
81%

Le pontoztatok a harmast, de igaza van!

Megis milyen alapon varja el a ferfi, hogy lefekudjon vele a no amikor azt o ugy kitalalja? Es eloszor is, mi koze van hozza hogy a nonek hany partnere volt ? Egyaltalan nem is kellene tudjon errol.

Ha a ferfi ugy erzi, hogy nem akar a nore varni, akkor lehet szakitani, de ez az elvaras olyan alapon, hogy a nonek mar sok partnere volt elotte, egy szemet dolog.

2021. máj. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
39%

Senki semmit nem vár el.

De ha mást akar, akkor nem egymást keresik. Hadd döntse már el a férfi, hogy így kell-e neki az a nő. A nőknek sem jár alanyi jogon a férfi!

Az egy másik kérdés, hogy ha én szakítanék egy nővel, ugyan nem érdekelne, hogy SZERINTE szemétláda vagyok-e.

2021. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
83%
Lehet azért nem akarja elsietni, mert tanult abból a hibájából, hogy előtted elsiette, nem azért mert hülyének néz. De ha csak emiatt szeretnél vele szakítani, akkor tedd meg inkább.
2021. máj. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
26%
Elegge alsagos a hozzaallasod. Ha tudsz a multjarol, akkor miert kezdtel ki vele? Ha azert, mert ugy gondoltad egybol agynak dontod, mert csak arra kell, akkor jogos lehet a felhaborodasod a sajat szemszogedbol. Ellenben ha o is latja, hogy csak egy menet lennel szamara, neki is joga van donteni, hogy lefekszik-e veled, vagy sem. Szerintem ez nem taktikai kerdes, egyszeruen nem vagy eleg jo neki, meg egy menetre sem. Ez a tipikus fuvel, faval, csak engem nez bokornak esete.
2021. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
81%
az hogy sok szexpartnere volt, az nem jelent semmit. Akkor arra volt szüksége, most meg komoly kapcsolatra ami nem a szexről szól csak. A lelki dolgokat akarja élvezni, a kötődést megélni, te meg ezt úgy tűnik nem akarod neki megadni. Ha nem akarsz várni a sorodra, akkor hagyd ott. Szerintem ő is csak ezt nézni, szex nélkül is vágysz-e a társaságára. ha elmész, akkor bebizonyítod hogy neked csak az kellett vagy az fontosabb volt mint az ő személye.
2021. máj. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
86%
A korábbi pasikkal le akart feküdni veled nem akar még, ennyi. Nem tetszik lehet mást keresni. Lehet pont a korábbi fos pasizás miatt akar most nagyobb kontrollt.
2021. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!