Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Végig sértett a párom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Végig sértett a párom. Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Nem rég volt egy lábműtétem, elszakadt egy csomó szalag a lábamban. Nem tudok menni dolgozni kb 2 hónapja és még vagy 4 hónapig nem is fogok tudni menni. A párom tudta, hogy minden eddigi pénzem elfogyott így erre az időre rá vagyok szorulva. Azt mondta, ne idegeskedjek miatta, elleszünk az ő fizetéséből simán. Leesett egy kő a szívemről akkor, viszont a napokban volt egy olyan megszólalása ami végig sértett. Elmentünk együtt a postára befizetni a csekkeket és közölte, hogy örülök, hogy van nálad pénz. Én csodálkozva ránéztem és rávágta, hogy jaj igaz, neked kajára se futja. Fontolóra vettem, hogy visszaköltözzek a szüleimhez. Még ő haragszik rám, mert mondtam, hogy nem kell nekem semmit vegyen. Mondanom sem kell, hogy milyen rosszul esett ez nekem. Meg én minek veszek komolyan mindent...
2021. máj. 15. 11:47
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne lovagoljatok a táppénzen az minimális összeg, ha egyáltalán be volt jelentve ... ma már ezzel is trükköznek a munkáltatók.


Én hazaköltöznék a helyedben ez amit művel elég ronda. Nálunk mikor én munkanélküli voltam nem kaptam egy Ft-ot sem, nem szólt egy rossz szót sem. Idővel fordult a kocka és mikor ő került ilyen helyzetben én is segítettem. Ez így kellene működjön nem ahogy nálatok.

2021. máj. 15. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
97%

Nem mindegy, kap-e táppénzt a kérdező? Most egyáltalán nem ez a lényeg, hanem a "jaj igaz, neked kajára sem futja" beszólás.


Még egy idegen ember felé is csúnya, és egyáltalán nem vicces. Gondolom, aki betegen, szinte tehetetlenül fekszik otthon, az is szakad a röhögéstől, ha kap egy ilyen beszólást.

2021. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
96%
elköltöznék,egy tuskó.nem is szerethet az ilyen és én se tudnék ilyet....
2021. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
Sajnos ezt én rendszeresen megkapom pedig a 20 hónapos kisfiunkkal vagyok most itthon.
2021. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
68%
#14 hát akkor annak a parasztnak is érdemes volt szülni :(
2021. máj. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!