Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom nem szól hozzám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom nem szól hozzám, holott ő sértett meg?

Figyelt kérdés

7 hónapja vagyunk együtt, együtt is élünk. Máskor is volt már ilyen, akkor mindig én kezdeményeztem a békülést, mert utálok haraggal lefeküdni aludni, de a harmadik ilyen alkalom után figyelmeztettem, hogy több ilyet nem akarok...

Jól keresünk mindketten, nő létemre mégis én halmozom el kisebb-nagyobb ajándékokkal... Pl. ha kiszakadt a farmerja, veszek neki egy újat, meg ilyenek. Karácsonykor is 30 ezer forintért kapott egy új márkás kabátot tőlem, meg okosórát, stb. Névnapjára is Paco Rabanne parfümöt kapott tőlem. Én meg egy nyakláncot kaptam tőle, amikor tudja hogy nem is hordok nyakláncot... amikor pedig próbáltam célozni rá, hogy ki lehetne-e cserélni, még ő sértődött meg, merthogy de neki tetszik. Pedig megmutogattak neki hogy mik tetszenek... Meg azt mondja vinne ő engem étterembe meg minden, dehát minden zárva... Azóta megfogadtam, hogy semmit nem veszek neki spontán, mert úgy érzem, mintha ő lenne a kitartott nő, én meg a sugardaddyje vagy mi...

Most jön a valentin nap, és vettem neki egy 20 ezer forintos táskát. Amikor elhintettem, hogy az ajándéka már úton van, akkor meg felháborodott, hogy “na, már megint költhetek...”, mert ő csak virágot tervezett adni nekem... Ezen nagyon megsértődtem (mármint hogy ezt így mondta), nem szóltam hozzá... Majd a fejemhez vágta, hogy jó akkor hisztizzek, és azóta levegőnek néz... Úgy viselkedik, mintha ő lenne rám megsértődve, ha benyomok egy filmet, átmegy a másik szobába és ott nézi ugyan azt, meg ilyenek...

Nagyon elegem van ebből, úgy érzem nem becsül meg engem, másokat lehúznak a nők én meg mint egy idióta még őt halmozom el én, mert szeretek ajándékozni... Ti mit tennétek a helyemben?


2021. febr. 5. 08:54
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
93%
🍿🍿🍿
2021. febr. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
64%
Kuka! Ez a pasi úgy kuka ahogy van!
2021. febr. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
16%
Minden férfi ilyen.
2021. febr. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
74%
#3: Végig is próbáltad mindet?
2021. febr. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
69%
Hagyd a francba, egyszerűen nem illetek össze. Neked egy hozzád hasonlóan anyagias pasas kéne, neki meg egy olyan nő, aki nem azt számolja, hogy mikor, hány forintért mit kapott.
2021. febr. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
94%

Az a probléma, hogy a te szeretetnyelved az ajándékozás, az övé meg nem. Azt nem tudom a párodé mi, mivel nem ismerem. Viszont mindenkit olyasmivel kéne meglepni, aminek örül, nem olyannal, aminek az adó fél örülne.

A te pasidnak kényelmetlen amit csinálsz, felesleges rongyrázásnak tartja. Ő pont így látja a drága ajándékaid "már megint költekeznem kell". Tehát tudja, hogy te elvárod a viszonzást és csak emiatt adod.

Itt van egy olyan verzió, hogy kideríted ő mitől érzi magát szeretve, és azt adod neki. Viszont ha te a drága ajándékoktól érzed magad szeretve, akkor bajban lesztek. Mert vagy ő eleget tesz ennek, de akkor rossz száj íze lesz, vagy te nem kapod meg amire vágysz, akkor te leszel boldogtalan. Ha ennyire fontos neked az ajándékozás, akkor keress olyan férfit, akinek szintén az. A párod nem ilyen. Ezt vagy elfogadod, vagy szakítotok.

2021. febr. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
72%
#5 Ha feltünt volna, akkor pont a csaj költ többet a csávóra, es nem forditva.
2021. febr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Halgass a hatosra, ő pontosan leírta, hogy mi a helyzet :)

Kicsit vegyél vissza ebből az ajándékozgatásból, főleg, hogy azt figyeled, hogy minden drága, márkás legyen. )és ugyan ezt várod visszafele is)

A párodnak valóban nem ez a szeretetnyelve.

2021. febr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
36%
De mi az, hogy már megint költhetek? Legalább a jeles napokra ne sajnálná... Meg, ha igazán szeretné a kerdezőt, akkor tekintettel lenne rá, tudva, hogy a barátnője szeret adni, és kapni. De nem... Nem is akar róla tudomást venni, inkább bünteti a kerdezőt...
2021. febr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
86%
Bocsi kérdező, te nem ajándékot szeretsz, adni, te kapni szeretsz. Ezen vagy megsértődve. Az ajándékot szívből adják, te azonos értékű viszonzás fejében adod, jóformán erőszakos vagy ilyen tekintetben. Egyébként értelme sincs ennek az egésznek. A pasid nem híve a csak úgy napra adott nagyobb értékű tárgyi ajándékoknak. Ha viszonzást vársz azonos mértékben, akkor vedd meg magadnak inkább ami tetszik, majd a pasid is vesz magának amire szüksége van.
2021. febr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!