Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Dohányzás váló ok? Maga a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzás váló ok? Maga a dohányzás pl kint a ház előtt az udvaron nem zavarna de

Figyelt kérdés
De képest bent a konyhában rágyújtani és ölni tudnék miatta
2021. máj. 16. 08:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%

Én össze se jönnék egy dohányossal.

Ha téged zavar, ezt elmondod neki, ennek ellenére mégis csinálja, akkor az váló ok, igen. Ha ennyire nincs rád tekintettel ezen a téren, másikon se lesz.

2021. máj. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A slussz poén mikor osszejottunk nem dohányzott. De most a Covid alatt rosszabb stresszesebb munkája lett ott szokott rá eleinte 1-2-3szál de most több. És a konyhában hát Kiakaszt.
2021. máj. 16. 08:59
 3/11 anonim ***** válasza:
94%

Eleve nem jövök össze olyannal, aki dohányzik. Pont ezek miatt. A szagát se tudom elviselni.

A lakásban cigizni meg egyszerűen igénytelenség. A dohányzó ismerőseim a saját lakasukban nem gyújtanak rá. Vagy az udvaron, vagy a teraszon.

2021. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mikor osszejottunk nem dohányzott. A lakás meg közös.... eléggé meg vagyok lőve
2021. máj. 16. 09:05
 5/11 anonim ***** válasza:
89%

Kommunikáció, kérdező. Mondd meg neki, hogy zavar és menjen le a ház elé. Esetleg javasolj neki kevésbé büdös alternatívát.

Van megoldás de vele kell ezt lejátszanod.

2021. máj. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hú, hát alapból az is baj, hogy eddig nem, de most igen. Én dohányzom, párom is, így ismerkedtünk meg. Viszont a lakásban sosincs cigizés, azt egyikőnk sem tűri. Kimegyünk még akkor is ha -15 fok vagy eső van. Ha rossz az idő pl, akkor rá se gyújtunk. Egy amit bent szokott szívni a párom az az elektromos cigi, de annak semmi köze a rendes cigihez.
2021. máj. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mi mindketten dohányoztunk amikor összejöttünk, ő korábban benn dohányzott, én soha, mert még sohányosként se tudtam elviselni benn a tömény füstöt. Amikor összeköltöztünk abban az albérletben ahol ő lakott korábban, kifestettük a nikotinsárga falakat, átfestettünk pár bútort, alaposan kimostunk minden létező textilt és megegyeztünk abban, hogy mostantól csakis az erkélyen gyújtunk rá. 1 hónap alatt érezte a különbséget és utána már ő sem akart benn cigizni.

Szerintem nem nagy kérés, hogy ne benn füstöljön, ha ilyen apróságra se képes akkor elgondolkoznék, hogy mégis milyen emberrel vagyok együtt és miért.

2021. máj. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

Aki az orrod alatt dohányzik, az:

-igénytelen

-undorító

-lusta

-önző és nem törődik másokkal


Ebből már csak az egyik is válóok lenne. Mennyi kell neked ahhoz, hogy kidobd a francba?

2021. máj. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8 több ev és közös lakás után ez megoldandó probléma nem pedig az hogy jó akkor szia.

Csak annyit akarok ne bent ...

2021. máj. 16. 12:06
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ha bent cigizik, szólj rá. Ha megint csinálja akkor újra. Előbb utóbb annyira idegesíteni fogja hogy ki fog menni magától is.
2021. máj. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!