Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éves kapcsolatodnak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves kapcsolatodnak mi vetett véget?

Figyelt kérdés

Nyilván a megcsalas és az erőszak egyértelmű.


De ha nem ez történt, mi volt az ok, és mennyit tépelődtél hogy mit tegyél szakíts vagy próbáld helyre hozni.

Rövid történeteket kérnék hogy kinél mi volt.


2021. máj. 16. 19:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Tobb éves kapcsolatban egy folyamatnak a vegeredmenye a szakitas.



Párom mindog feltekeny volt, nem jarhattam szoknyaba nem mosolyoghattam a ffiakra stb, de ő viszont flörtölt mellettem, es le is hordott sokak előtt engem (a saját párját..)viszont látott bennem ráciot, hogy jo feleség meg anya alapanyag vagyok.


Valszeg nem volt onbizalma azert lehetett folyton feltekeny meg ő akarta magát felém emelni azzal hogy lejárat, ami miatt egy roncs lettem mellette.


4 év utan már ugy kikészultunk mindketten attol hogy mentalisan sztem ő sérult, azaz kicsinalta magát is engem is, hogy egyik veszekedésnél megbeszeltuk hogy vege.


Igy en elkezdtem pasizni.

Aztan erre fogta magát es kikialtotta mindenkinek hogy en megcsalom es kidob.

Holott errol szo sem volt mivel már ez elott szakitottunk.

De szoval még azert lejáratott megegyszer ujra a csaladja elott is..



Masik sracnal:

A haverjai folyamat bekóstoltak rámszálltak ki akartak velem kezdeni. Kertem a baratom hogy segitsen őket lerázni de ő azt mondta a nőnek a dolga elkuldeni a pasikat. A haverjaival ugyanugy egyutt rohogott tovabb mindig. Ami aztán át is ment a rajtam valo gúnyolodasba is.


Egy idő mulva kivontam magam azaz nem mentem a havrrjaihoz ha elment otthonrol meg se kerdeztem hova megy. Lesz.rtam az egesz körét eletét tesóit családját is (ez utobbiak se néztek engem amugy soknak).


Ő azt hitte elkezdtem elhidegulni vagy lehet masik pasim van, nem tudta hova tenni a passzivitásom, közömbösségem, hidegségem.

Eleinte elkezdett provokalni hogy féltékeny legyek, aztán ez sem jött be, aztan egyre kevesebbet jött haza inkabb az anyjanal aludt stb, de próbálkozott még néha, de a haverjai körében időközben már en lettem a legutolso senki, neki ez kellemetlen is volt és plane nem állt ki mellettem.


Aztán le is csuktàk és vége.

2021. máj. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Húha.

- én voltam az utsó a fontossági sorrendben

- anyuci-fia (érts minden 2. hétvégét anyucinál töltöttünk - 2,5 nap)

- szexuális problémák, amiket nem is akart megoldani, helyette én voltam a béna

- minden apróságon felkapta a vizet, pl nem egyszer előfordult, hogy szex közben letépte az óvszert és a fejét verte (szó szerint), amiért nem állt neki fel

- elkezdett beszólogatni a súlyomra (kövér vagyok - 169/56), a magasságomra, az alkatomra (kicsi a mellem), mindenre

- a vége az volt, amikor rájöttem, hogy kavar a "barátnőmmel" - ott szakítottunk

2021. máj. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Meddig tépelődtem: fogalmazzunk úgy, hogy az összeköltözés után félévvel ki kellett volna dobnom. MEgspóroltam volna magamnak több, mint egy évet. :D


Ez van.

2021. máj. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Beleszerettem másba. Nem néztem rá már úgy mint nőre. Nem vonzódtam hozzá.
2021. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Tobb minden osszevetve okozta a szakitast.

-Beteges feltekenykedes: felszedtem par kilot es ezt megjegyezte, nekem sem tetszett, elkezdtem edzeni, egybol mondta hogy biztos valami pasi miatt akarok jol kinezni, holott fajt hogy beszolt, es magam miatt is szerettem volna. (5 kg plussz volt rajtam, tehat egyaltalan nem volt veszes)

Kovetett a konditerembe es tavolrol figyelt, hogy egyedul edzek e.

-szexualis problemak, en vagytam volna ujdonsagra, tobb mindent kiprobalni, neki teljesen eleg volt a szokasos 2 poz

-szerencsejatek fuggo volt, ami tobbszor alabbhagyott de ujra es ujra elojott, akkor viszont mindent eljatszott.

-hirtelen haragu volt, kepes volt a semmin veszekedni, csunya szavakkal illetni.


Sokaig probaltam helyrehozni, 4 eves kapcsolat volt, elso 2,5 ev szinte tokeletes, kisebb hibakkal utana 1,5 evet teljesen elpocsekoltam. Most mar latom, mennyire hulye voltam de mivel lassan 3 eve voltunk egyutt, kuzdottem azert, hogy jobb legyen. Vegul az i-re az tette fel a pontot, hogy rajottem csak en probalok meg tenni a dolgokert, ot teljesen hidegen hagyta.

2021. máj. 16. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Éretlenek voltunk, ő szeretet- és figyelemhiányos én meg nem tudtam éretten kezelni a helyzetet, amikor bőgve hívott fel többször is, mert nem tud nélkülem élni. Ez odáig vezetett, hogy egyrészt a saját dolgaimban elmaradtam, egyetemen csúsztam, de még így se tudtam a feketelyukat betömni, ő meg elkezdett másokkal is lógni, akiknek a közeledését naív módon mindig barátságnak hitte. Aztán hopp össze is jött a megcsalás. Próbáltuk megoldani, de igazából veszett fejsze nyele.
2021. máj. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Nagyon más közegből jöttünk. Nem volt semmi nagy baj, amit nem lehetett volna megoldani, de 22 évesen nem volt kedvem ennyire megalkudni. Azt éreztem, hogy egyedül boldogabb vagyok, mint vele.
2021. máj. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%

8 évig voltunk együtt az ex pasimmal. Volt egy csodálatos hobbija, trombitàn játszott több zenekarban. Ebből kifolyólag elég széles baráti köre volt, akikkel nagyon sok időt töltött. Ha épp nem zenekari próbán volt, akkor valamelyik barátjával találkozott. Nem volt rám elég ideje, de annyira szerettem, hogy fel sem merült a szakítás gondolata. Mindig azzal nyugtattam magam, hogy még fiatalok vagyunk, majd később lentebb ad a hobbijàból, baràtokból. Végig néztük, hogy a haverok szép sorban megnősülnek, családot alapítanak, de az én exemnek eszébe sem jutott ilyesmi, sőt újabb zenekarokhoz csatlakozott. Olyan volt,mintha nem akarna felnőni.

Végül szerelem ide vagy oda, kiadtam az útját.

2021. máj. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
2 évet voltunk együtt. Jól megvoltunk, mindketten úgy éreztük, hogy megtaláltuk az igazit. Persze voltak problémák, de mindig megoldottuk, és nyugodtan megbeszéltük, így haladva előre. A tervünk szerint idén decemberben vettünk volna házat, amelyet már a kapcsolat elején megbeszéltünk. Tavaly decemberben jött az ötlet, hogy ő szeretné kipróbálni az életet egy másik országban. Teljesen összeomlott a terv, amely csak vitt tovább minket abban az irányban, hogy vége legyen. A munkám miatt és egyéb lelki problémák miatt nem volt annyi időnk egymásra. Persze lehettem volna jobb ember, de ahogy nekem is, neki is volt nehéz időszaka, ahol én kitartottam mellette. Kicsit úgy érzem, hogy ő nem, és talán egy picit el is hidegült a kapcsolat. Márciusban döntöttem úgy, hogy szakítok, szabadjára engedve, és ha igazán szeret, akkor rájön, hogy az a lényeg, hogy együtt legyünk. Tök mindegy, hogy hol. Én szakítás után észbekapcsoltam, és úgy döntöttem vele tartanék, viszont ő már nem akart engem. Nehezen tudom elképzelni, hogy azok után, amin keresztül mentünk, ő nem tud úgy szeretni. De elfogadtam a véleményét. Persze sok minden rosszul esett, de ugyanúgy én is hibáztam. Remélem, hogy nagyon boldog lesz és sikerült neki mindent elérni, amit szeretett volna. Szerettem volna a támasza lenni ezekben, és mindig csak segíteni neki előre. Megmutatni, hogy mennyi mindent szántam még neki az életben, és azt a sok szeretetet, ami bennem van, neki adni mind! :)
2021. máj. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Erőszak, de a sunyibb formában, szóval én mégsem sorolnám az egyértelmű dolgok közé. 3 év után fordult elő, hogy az utcán végigrángatott egyik buszmegállóból a másikba, mert nekem volt egy bizonyos problémám, ő meg nem akarta lekésni a buszt. Utána fájt a karom, ahol belém mart, és ő azzal magyarázta, hogy kettőnk érdekében tette, mert így nem kell 1,5 órát várni a következő járatra. Voltam olyan ostoba, hogy még ezután sem tettem ki a szűrét.


Az érzelmi zsarolás, manipuláció volt a leggyakoribb, például a szexben rengeteget zsarolt. Egyszer, amikor nemet mondtam a szexre (egyébként gyakran csináltuk, és extrémebb dolgokat is, szóval prűd nem vagyok, mielőtt valaki ezzel vádolna), szakítással is megfenyegetett.


Közben én is láttam, hogy mindenki más függetlenedett a szülőktől, házasságot kötöttek, családot alapítottak, ő pedig csak a kifogásokat kereste. Az anyjának első szóra ugrott, nekem sokadikra sem. Mivel rossz gyerekkora volt (az apja verte az anyját, szegények voltak), mindent elnéztem neki... Hiszen tudtam, hogy neki nem volt könnyű, hogy nincsenek előtte jó minták. Igen ám, de az öccse például ki tudott törni a tehetetlenségből, fejlődik, halad előre az életben, folyamatosan újítják fel a közös házukat a menyasszonyával... Mondjuk ő is elég agresszív ember, mármint az öccse, meg ő is gakran a nőjét hibáztatja, ha nem sikerül neki valami.


Évekig együtt voltunk, de a kapcsolat mindenhol jól indul, 1,5 évig nálunk is egész jó volt. Ha voltak is viták, mindig ígérte, hogy változik a pozitív irányba, összszedi magát, én meg voltam olyan naiv és buta, hogy mindig hittem neki. Közölte, hogy nem akar olyan lenni, mint az apja, mégis kemény dührohamokat kapott, és amikor ordibált velem, mindig féltem, hogy egy pofon is csattan az arcomon. Bár szerencsére nem történt meg, de ha együtt éltünk volna, akár házasságban, akkor lehet, erre is sor került volna.


A kapcsolatunk utolsó 1 éve pedig egyértelműen lejtmenet volt, hiába akartam megmenteni. Főként az utolsó félévben romlott drasztikusan.

2021. máj. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!