Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több éves kapcsolatodnak mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több éves kapcsolatodnak mi vetett véget?

Figyelt kérdés

Nyilván a megcsalas és az erőszak egyértelmű.


De ha nem ez történt, mi volt az ok, és mennyit tépelődtél hogy mit tegyél szakíts vagy próbáld helyre hozni.

Rövid történeteket kérnék hogy kinél mi volt.


2021. máj. 16. 19:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Ellaposodott, már kiszeretett belőlem, de szakítani nem akart, mert anyagilag jó partinak talált. Sajnos kénytelen voltam én szakítani vele, pedig még szerettem, de nem láttam, hogy vezet valahova a dolog. De azt nem szeretem, ha kihasználnak.
2021. máj. 16. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Röviden: az, hogy felnyílt a szemem. Rájöttem, hogy egy élősködő, életképtelen, birtoklási mániás, féltékenykedős, elnyomó, beképzelt, manipulatív, nárcisztikus majommal élek együtt, akivel nem lehet életet, családot tervezni, pláne nem lehet neki gyereket szülni, mert egy hét éves kapcsolatban se érdekli más a párjában a puncijàn kívül.

Szóval becsomagoltam a bőröndjét, cuccait és kitettem a lakàsból. Helyre hozással próbálkoztam még a szakítás előtti hónapokban, próbáltam beszélni vele, rengetegszer elmagyaráztam milyen problémáim vannak, de annyi esze se volt, hogy felfogja, szerinte a kapcsolatunkkal csak annyi volt a baj, hogy kevés a szex. (hozzátenném heti minimum négy alkalom úgy, hogy én egyetemre járok, dolgozom és viszem a háztartást is, szerintem nem kevés. Sokszor hullafáradtan is belementem, addig nyüstölt, de nem is esett jól az egész, csak vártam, hogy vége legyen.)

Életem legjobb döntése volt, hogy megszabadultam tőle.

2021. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Túl fiatalon jöttünk össze egyszerűen elfogytunk egymás mellett. Konkrét probléma vagy veszekedés nem volt, egyszerűen kihűlt az egész.
2021. máj. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!