Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet-e egy hazugságra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet-e egy hazugságra épült kapcsolat?

Figyelt kérdés

Kapcsolatunk kezdetén én nagyon szerelmes voltam egy másik férfiba, reménytelenül. Csak barátok voltunk, de nagyon jó barátok, minden nap együtt voltunk.


Eközben egy másik férfi is a képbe került, eljárogattunk ide-oda, de részemröl csak mint barátok,és ezt meg is mondtam neki.


Néha iszogattunk, s két-három hónap után bizonyos alkoholmennység után egy-két csók is elcsattant. De én a másik férfit szerettem. Nem mondtam meg neki, hogy öt, de könnyen kitalálhatta, mondtam, hogy mást szeretek, s célzást is arra, hogy azt a férfit.


Közben a másik férfival úgy alakultak a dolgok, hogy két egymást követö hétvégén csókolóztunk. De ö visszautasított, ez nálam odáig fajult, hogy megpróbáltam öngyilkos lenni. A szeretett férfivel ezután megszakítottam a kapcsolatot.


Közben a másik férfi mellettem állt, segített kilépnem a bajból, s az esetenkénti ittas csókokból már józan csókok is lettek. Kellemesen éreztem magam vele, de amásik férfiba voltam szerelmes.

Aztán hosszú hónapok után kimondtuk, hogy járunk. Én azzal a tudattal léptem ebbe a kapcslatba, hogy nem vagyok belé szerelmes, noha nagyon kedvelem. De mindent meg fogok neki adni, tenni fogok ezért a kapcsolatért erömön felül, s mindent megteszek, hogy jó kapcsolat legyen, mely boldoggá teszi öt. Úgy gondoltam, ha belegebedek is, de sosem hagyom öt el, bármi történjék is, múltam lezártam. de belül a másikat szerettem, még ha el is rejtettem.


Teltek a hónapok. Szép lassan a régi szerelem elkopott, a régi férfi már semmit sem jelentett. S az új, a mostani párom lett a szerelmem. Lángolón, imádva szeretem, s a kapcsoaltunk jó, hiszen mindent megtettem (s ö is) érte.

Minden szép, úszom a boldogságban.

Na de az eleje hazugság volt, s részemröl gusztustalan. Működhet egy erre épült kapcsolat?


2010. aug. 23. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem látom itt a hazugságot. De ha most végre minden jó és szép akkor semmi gond, ne bonyolítsd túl az életed.
2010. aug. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem simán, ha őt szereted! Szép lassan elfelejtetted a másikat, annyi, hogy az jelenlegi addigra már elkezdődött. És mindez nem feltétlenül gusztustalan, ebben a helyzetben te ezt láttad a legjobbnak. Örülj a boldogságnak! És szerintem nem érdemes neki elmondani, hogy az elején másba voltál szerelmes, mert minek bántanád meg fölöslegesen. Remélhetőleg nem vett észre semmit. De biztos szólt volna.
2010. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én sem látok hazugságot...nem az a fontos, hogy hogy kezdődik el valami,hanem az,hogy hogyan végződik :)
2010. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerencséd van, mert beleszerettél. Ha nem szerettél volna bele, akkor rég el lenne cseszve a dolog, akkor nem kéne vele lenned. De mostmár így mindegy. Légy boldog!
2010. aug. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, kedvesek vagytok. :) Az igazság, hogy tudja ezeket a dolgokat. Egyszer egy vitánál ez is szóba került (a miért nem bízik bennem témakörnél), és tulajdonképpen elmondta, hogy ez benne nagy sérelmet okozott.
2010. aug. 24. 07:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!