Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom testvére féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom testvére féltékeny rám(?), hogyan lehetne ezt kezelni?

Figyelt kérdés

Gyerekkorukban nagyon jó testvérek voltak, mindent együtt csináltak. Egy osztályba jártak, egy csapaatban fociztak, egy volt a baráti társaságuk is (egynemű ikrek). Aztán a párom elmondása szerint már az első komolyabb kapcsolatánál is voltak problémák, a testvére folyton azon pörgött, hogy a volt barátnője ki akarja használni, ami persze nem igaz, hisz általában minden kapcsolatban költenek a felek egymásra. Aztán később is minden barátnőjében talált valamit, amit tudott folyamatosan kritizálni. Ezt a párom és a családja is csak később vették észre, mert nem feltünően csinálta. Aztán jöttem én, mindenért bántott. Nem volt neki elég jó a munkám, a családom, a külsőmmel és belső tulajdonságaimmal is problémai voltak. Meg persze én is csak ki akarom használni a testvérét. A párom megelégelte azt, hogy ilyen szinten beleszól az életünkbe, emiatt eltávolodtak egymástól. Ez már így megy 3 éve, ha találkoznak köszönnek egymásnak, beszélnek pár szót, de a testvére mindenkinek mondogatja, hogy amíg velem van együtt addig a páromra sem kiváncsi. Most viszont össze fogunk házasodni, és ez teljesen kiverte nála a biztosítékot. Elkezdett velünk szószerint ordibálni, hogy hogyan választhat engem helyette? Ha szereti még őt akkor eszébe se jusson elvenni, mert akkor őt többet nem látja stb. Engem elhorodott mindennek, majdnem össze is verekedtek. Mi már rég észrevettük, hogy nagyon betegesen viszonyul a vőlegényemhez, emiatt is kerüljük évek óta és végre a család többi tagja is belátja, hogy nem lehet vele dűlőre jutni.

Egyrészt szomorú vagyok amiért teljesen megszakad köztük a kapcsolat, mint említettem mondjuk évek óta amúgy se jó, de most már a párom látni sem akarja. Másrészt nem tudom mit tehetnénk, hogyan lehetne ezt kezelni másképpen.

Volt valaki hasonló helyzetben? Van más megoldás, mint teljesen megszakítani a kapcsolatot vele?


2021. máj. 17. 11:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerkedtem régen ilyen csajjal. Buliban táncoltam vele, majd jött a nővére és ki volt akadva, hogy mit akarok a kistesójától.

Szerintem az ilyenek melegek vagy nem tudom. Vagy nem tudnak pasizni/csajozni és akkor a tesónak se legyen párja.

2021. máj. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az a szomorú, hogy neki is menyasszonya van. Senki sem érti miért viselkedik így.
2021. máj. 17. 11:17
 3/3 anonim ***** válasza:
Biztos van valami a háttérben. Akár mentalis dolog, akár valami trauma vagy rossz élmény. Elhiszem hogy szarul esik, de az ember nem ok nélkül viselkedik így. Ezt a családjának kéne rendeznie, a dolgok mögé nézni. Akár szakember tanácsát/véleményét kikérni.
2021. máj. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!