Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak nem vagyok elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak nem vagyok elég fontos?

Figyelt kérdés
A szüleinek mindig bevásárol a saját pénzéből, de engem meg olyan nehezen visz el bárhova is. Ő városban él, és nekem kell beutaznom, hogy ő ott helyben elvigyen pl. egy pizzériába.
2021. máj. 18. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Vakszeg a szuleinel el es torleszt nekik.

Nekik sem joszivbol vasarol hidd el..

2021. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
49%
Vagy a tandijat fizetik etc. Ezek oda vissza mukodnek..
2021. máj. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
Talán le vagy bénulva, hogy vinni kelljen bárhova?
2021. máj. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Milyen tandíjat? A barátom már rég dolgozik.
2021. máj. 18. 10:31
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Uristen csak pelda volt..
2021. máj. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
abbol, hogy o varosban el, az jon le, hogy te meg nem. nyilvan ha mucsan nincs semmi, akkor ott nem tud elvinno sehova, logikus, hogy te mesz hozza. de te most a szuleire vagy feltekeny, akiknek bevasarol? lehet, idosek, nehezen mozognak es pl. keves a nyugdijuk.
2021. máj. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem vagy elég fontos... nem akarlak elkeseríteni, de sajnos én is ezt látom. Te mész oda, utazol, ott helyben elvisz valahova, aztán szállsz vissza a vonatra...?

Ő egyáltalán nem szokott téged meglátogatni?

2021. máj. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem sem vagy elég fontos.


Elvinni valahová a párunkat egy kedvesség, meglepetés, EGY GESZTUS. Nem azért van, mert "le van bénulva". Igen is, egy párkapcsolatban legyen kölcsönös a kedvesség, különben tök fölösleges együtt lenni.


Illetve az sem biztos, hogy "törleszt" a szüleinek. Miért olyan elképzelhetetlen, hogy a szülők nem kérnek semmit cserébe a gyerektől? Az én anyám sem határozná meg, hogy na kislányom, minden hónapban fizetsz 20.000 Ft-ot, különben mehetsz, amerre látsz. Ettől függetlenül természetesen veszek itthonra dolgokat, próbálok én is a kedvében járni, pl. a kedvenc csokijával. Nem lenne muszáj, mégis megteszem, mert kölcsönös szeretet van.


Az egyik legszomorúbb dolog, ha szülő-gyerek, illetve párkapcsolat tagjai között nincs őszinte, igaz szeretet, és táblázatot kell vezetni minden Forintról.

2021. máj. 18. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8 Ja, mert az a kölcsönösség mintapéldája, hogy a kérdező csak mereszti a seggét a kapcsolatban és csak elvár, miközben nem tesz bele semmit :D Kiírt már vagy ezer kérdést, mindegyikben nyomja ezeket a kamuértetlenkedő baromságokat.
2021. máj. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!