Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fordult már elő hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő hogy nem merted elmondani az érzéseid párodnak?

Figyelt kérdés

Persze az ideális az ha neki nem akkor kinek..

De visszatartod mert nem tudod hogy mondd el és félsz hogy hogyan reagál rá vagy hogy fogadná.


2021. máj. 19. 08:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, volt, egy nagyon komoly dolog kapcsán. Abortuszom volt, amit én elleneztem, ő pedig támogatotta, szóval hónapokon keresztül a műtét után csak orlodtem magamban. Családdal, barátnőmmel beszéltem erről, aztán végül bátorkodtam párommal is beszélni.
2021. máj. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
52%
Egyszer volt ilyen. Akkor jöttem rá, hogy nekem nem is Ő az igazi párom, mert nem merek teljesen őszinte lenni mellette.
2021. máj. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Amint elmondtam, azt követően hamarosan elhagytak.

Azóta soha senkinek nem beszélek róla, és még homlokegyenest másképp viselkedem. Azóta senki nem hagy el, inkább ők vallanak szerelmet.

2021. máj. 19. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen velem nagyon sokszor. Én mindig is féltem elmondani az érzéseimet, mert féltem hogy megbántom, meg hogy hogy fog reagálni. Úgyhogy nem vagy egyedül.
2021. máj. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen de ez nem miattam van, hanem alapesetben is nagyon nagyon kevés embernek nyílok meg. Aztán végül mindig elmondom, de képes vagyok hónapokat is őrlődni, amivel az őrületbe kergetem. Pláne ha vele kapcsolatos a dolog. Ez nem azért van mert ne lehetne vele bármit megbeszélni, hanem mert sajnos magamba zárkózott típus vagyok.
2021. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, régen. Ma már nem tenném, nem jó "hordozni"
2021. máj. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen. Zavartak bizonyos dolgok a kapcsolatban, de mivel ő volt az első párkapcsolatom, és alapvetően is elég önmarcangoló / túlkombináló tudok lenni, végig benne volt a kisördöga fejemben, hogy én várok túl sokat / én nem vagyok elég kompromisszumkész stb., meg hadd ne bántsam már meg, inkább hagytam. Mai fejemmel biztos megbeszélném vele akkor is, ha kiderül, hogy tényleg én drámáztam túl. (nem nagy bunkóságokról beszélek az ő részéről, hanem olyanokról, hogy nekem több szexre lenne szükségem, többet szeretnék itthonról eljárni / az itthon együtt töltött idő minősége sem az igazi nekem stb.).
2021. máj. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!