Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék ott lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ott lenni a barátomnak?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, most hagytunk magunk mögött egy problémás időszakot. Rengeteget vitáztunk.

De mindent sikerült megbeszélnünk.

Most úgy érzem, megint csak van valami problémája... Elzárkózik tőlem, keveset találkozunk, és nem hajlandó nekem elmondani. De nem is erőltetem.

Így hogy semmit sem tudok, hogyan tudnék mellette lenni? Jól tudja, hogy számíthat rám, de hogyan tudnék neki kedveskedni a mindennapokban, hogy felvidítsam?

Arra gondoltam, hogy holnap neki állok 10 óra felé főzni, és meglepetésszerűen, viszek be neki friss főt kaját a munkahelyére, sütivel, amit ma csinálnék meg. Szerintetek jó ötlet? Nem lakunk együtt, így ezt tudtam kitalálni egyenlőre

Tudnátok még nekem tippeket adni?

Előre is köszönöm



2021. máj. 19. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha így áll az egész kapcsolathoz, akkor kár neki kuncsorogni szerintem. Neki van baja akkor miért nem mondja el? Ez nem megoldás, hogy sz.rik rád te meg futsz utána.
2021. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Csak vigyázz, nehogy a meglepetés látogatáskor a kollegináját töcskölgesse.
2021. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy terhes tőle a kurvája.
2021. máj. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Igazából nagy dolgok, színpadias gesztusok nem kellenek.

Csak maga az a bizalmas légkör, hogy bármikor számíthat rád. Tudja, hogy sem lekicsinyelni nem fogod a problémáját, se nem erőlteted.


Lépj vissza kicsit, hagyd, hogy ő mondja el a gondját magától. Szerintem ilyenkor kár "erőlködni", hogy minden áron felvidítsd.

2021. máj. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem ez úgy, hogy nem ismerjük a barátodat nem jó meglepetés. Én nagyon ideges lennék, hogyha a párom bejönne a munkahelyemre, miközben dolgozom, gyakran tolom előre-hátra az ebédszünetet, előre megbeszélem kollégákkal, hogy kikkel fogok ebédelni. Erre ő odaállít, nyilván elvárja, hogy együtt együnk, vagy hívogat, hogy engedjem be a portán, esetleg ideges lesz, mert fél órán át nem veszem fel a telefonomat, amíg ő kint vár.


Nem segítene, csak egy plusz stresszfaktor lenne, és "jó képet kéne vágnom" valamihez, aminek amúgy nem örülök.


Ha segíteni szeretnél neki, akkor csinálj olyasmit, ami tényleg segítség. Mondjuk ajánld fel, hogy kitakarítasz vagy szervezd meg a hétvégi programot, hogy neki ne kelljen vele foglalkoznia (de olyasmit, aminek tudod, hogy örül, ne meglepetés legyen). Vagy mikor nap közben beszéltek és mondja, hogy nem tudja, hogy mi lesz a vacsora, akkor menj át a lakásához és aggass fel ott egy zacskóban ennivalót a kilincsre, egy kedves cetlivel, hogy rá gondoltál és reméled, hogy ízleni fog neki.

2021. máj. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
4%
Nem tudom. En az ilyeneket kerulni szoktam, akiknek folyamatosan problemaik vannak. Azoknak az elete valahogy nincs rendben. Az meg eleg sovany kifogas, hogy a problemai miatt nem kepes normalisan viselkedni, amikor a szeretteivel van. Az ido a legdragabb kincs az eletben. En nem pazarlom olyanokra, akik se viselkedni nem tudnak, sem a problemaikat emberi modon kezelni. Olyat keresek, akivel boldog lehetek, nem olyat, aki lepten nyomon valamitol gutautest kap, amit rajtam vezet le. De te dolgod, hogy ezek ellenere meg tovabbi erofesziteseket teszel a kapcsolatert. Mar talalkozni sem hajlando veled. Erted te, hogy mi tortenik? Reszerol ez a kapcsolat a leertekelt aruk polcara kerult. Feleslegesen kapalozol, itt az elengedesen kene elgondolkoznod.
2021. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha így áll a kapcsolatotokhoz, nem pitiznék neki. Gondolom, még fiatalok vagytok, mert elég naiv az egész, de ez semmit nem fog megoldani.
2021. máj. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Munkahelyére szerintem rossz ötlet beállítanod, mert kellemetlen lesz, lehet épp megbeszélés közben van, azt se tudja hol a feje. Ha főzni szeretnél, inkább hívd fel este magadhoz és lepd meg kedvencével.


Korábban mi volt a probléma, amit sikerült megbeszélni? Hogyan tudsz vele együtt lenni, ha ignorál és el se mondja miért? Szerintem első körben érdemes lenne kideríteni miért változott meg. Megunt, megsértetted, stresszes a munka miatt, vagy van egy másik nő a képben? Párkapcsolat nem működhet kommunikáció nélkül. Ebből nem lenne szabad engedned, jogod van tudni mi zajlik a háttérben.

2021. máj. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Azt mondja, vannak olyan dolgok, amiket nem akar velem megosztani... Gondolom, családi problémák. Ez felett sajnos szemet kell hunynom, mert ebbe nem üthetem bele az orrom, annak ellenére, hogy én mindenbe bevonom, hisz imádja a családom. Például, családi események, stb... Ha én nem is, anyukám biztos szól neki, hogy te gyere már el, meg hívunk. Na mindegy, nem is ez a lényeg.

Sajnos, falun lakik, és miután hazavitte a családját, nem tud visszajönni. Így az este kilőve. Nyilván, nem akarnám, hogy együtt ebédezzünk. Csak bevinném neki, adnék egy puszit, aztán nem is zavarnám. Nagyon szereti a főztömet és ezért gondoltam erre, hátha egy kicsit felvidítom.

Pünkösd hétfőt is lemondta, mert otthon kell melóznia. És mostanában folyton... Mert kijött a jó idő. Szegénynek sok minden elveszi az idejét, ott kell lennem mellette, ahogy csak tudok, és együtt leküzdjük.

2021. máj. 19. 13:52
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenkinek arra van ideje, amire akarja. Ha ő szívesebben van a családjával, kertészkedik, minthogy veled is időt töltsön, tessék levonni a tanulságot!
2021. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!