Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék ott lenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék ott lenni a barátomnak?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt, most hagytunk magunk mögött egy problémás időszakot. Rengeteget vitáztunk.

De mindent sikerült megbeszélnünk.

Most úgy érzem, megint csak van valami problémája... Elzárkózik tőlem, keveset találkozunk, és nem hajlandó nekem elmondani. De nem is erőltetem.

Így hogy semmit sem tudok, hogyan tudnék mellette lenni? Jól tudja, hogy számíthat rám, de hogyan tudnék neki kedveskedni a mindennapokban, hogy felvidítsam?

Arra gondoltam, hogy holnap neki állok 10 óra felé főzni, és meglepetésszerűen, viszek be neki friss főt kaját a munkahelyére, sütivel, amit ma csinálnék meg. Szerintetek jó ötlet? Nem lakunk együtt, így ezt tudtam kitalálni egyenlőre

Tudnátok még nekem tippeket adni?

Előre is köszönöm



2021. máj. 19. 12:38
1 2
 11/12 Senior Séf ***** válasza:
62%

Kérdező, a problémát a férfi és női lélek különbözősége okozza. A férfi a megoldások embere. Ha problémája van, sohasem fog beszélni róla. Magába zárkózik, rágódik rajta, önmaga akarja megoldani azt. Egy nőnek ez teljesen érthetetlen, hiszen őneki első dolga megosztani valakivel Még ha nem megoldást vár, akkor is elmondja, csak azért, hogy valaki meghallgassa.

Nincs ezzel baj, csak meg kell érteni, hgy a másik nemű lény egy külön világ.

2021. máj. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem te egy nagyon jó barátnő vagy! Ezt nőként mondom. Sajnos nem tudok tanácsot adni, mert én is hasonló helyzetben vagyok..:(

De ne legyél elkeseredve, a 11-es jót mond.. meg a 10-es is. Én azt csináltam ilyenkor, hogy kicsit visszavettem és békén hagytam. :(

Remélem javul a helyzeted! Nagyon jól csinálod, hogy szeretnél ott lenni mellette💜

2021. máj. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!