Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A férjemnek van egy kolleginája, aki folyton írkál neki. Tudja a férjem, hogy ez engem zavar, ezért nem mutatja/dugdossa. Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lehet az a fontos este 23-kor is. Nem akarom elkérni és belenézni a telefonjába mert felháborodna. Inkább vegyem el mikor alszik, vagy kérjem el? (így a veszekedés garantált)

TERMÉSZETESEN BÍZOM BENNE, CSAK AZÉRT HAJT A KÍVÁNCSISÁG


2021. máj. 23. 18:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


Először is: ha felmerült benned a kérdés, akkor nem bízol benne.

Másodjára pedig: este 11kor nem igazán írogatnak csak úgy az emberek...


29f

2021. máj. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

"Tudja a férjem, hogy ez engem zavar, ezért nem mutatja/dugdossa."


Jajjj ez aranyos. A ferjed azert dugdossa, mert rad nem tartozo dolgokrol van szo benne. Ha tudja, h zavar az lenne a logikus, h magatol megmutatja es megnyugtat.


"TERMÉSZETESEN BÍZOM BENNE, CSAK AZÉRT HAJT A KÍVÁNCSISÁG"

Aha🤣🤣 dehogy bizol te benne.


Ami amugy tok jogos, en se biznek benne. Sztem nezz bele, jogod van a tisztanlatashoz. Inkabb most veszekedj egyet vele, mint evek mulva deruljon ki valami.

2021. máj. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk ez válóok volt, kiderült, hogy megcsal.
2021. máj. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Menj fel a tündérmese és kösd le magad
2021. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Tinderre
2021. máj. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

"dugdossa/nem mutatja"


Amikor én másik lányhoz mentem át tanulni kettesben, akkor a tudtam, hogy a barátnőm féltékeny lesz és nem az volta megoldásom, hogy előre felhívtam a barátnőmet, és elmondtam neki, hogy átmegyek. Nyilván nem csalom meg. Sajnálom, hogy ha aggódik/féltékeny vagy akármi, de azt akarja, hogy holnap megbukjak vagy mi? Bízzon már bennem annyira, hogy nem csalom meg csak mert kettesben leszek egy lánnyal. És nyilván megértette és minden oké volt.


VISZONT amikor éppen tényleg titkoltam előle valamit. Konkrétan játszottam egy online játékot, amit nem kedvel (jogosan, mert függő típus vagyok, buktam játék miatt), akkor dugdostam előle és nem mutattam neki. ...


Szóval mikor őszinte volt a szándékom nyíltan elmondtam neki, amikor titok, akkor elrejtettem. Férjed melyiket is csinálja?


Nem tudom, hogy mi a megoldás, de azért naiv ne légy.


24F

2021. máj. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha felháborodik, akkor szerintem titkol valamit. Legalábbis én ilyen vagyok, ha valamit titkolok és meg akarják nézni, akkor reagálok így.
2021. máj. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
63%

Engem meg az exeim női letiltanak kiosztanak a p.csába.(mert megkerdeztem pl az extol egy receptet hogyan csinalta korabban ezt azt)


Te meg itt picsogsz..állj a sarkadra. Fenyitsd be. Es ennyi.veresd meg :D

2021. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyu. Én is írogatok egy kollégámmal nagy ritkán amikor ráérünk, két három havonta. Még a szexről is.

De azért ha este 11 kor ráírnék úgy lecseszne mint a pengős malacot. Mert az a magánélet, mi csak munkaidőben írogatunk, mivel nem akarunk semmit egymástól. Ha nem cseszne le és tűrné hogy 11 kor írogassak, nem biztos hogy így ki merném jelenteni hogy nem akar semmit

2021. máj. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Ez egyértelmű.


Nézz bele, de ne lepődj meg azon amit ott fogsz látni. Ugyanis már most megírtuk, hogy megcsal.

2021. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!