Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek helyemben?

Figyelt kérdés

Elmentünk együtt egy kis falusi kocsmába a pároddal és a haverjaval majd te a csaj nem akarsz bemenni mert akkor éppen csak csávók voltak bent. De a párod és a barátja megfordultak és bementek. Én meg elmentem onnan. Ők leitták magukat. Azóta se beszéltünk. Szerintem nem is fogunk erről. Tiszta másnapos és haragszok rá. Szerintetek jogosan?

Bánom hogy elmentem mert mondta hogy menjek még nem volt ott és akarja hogy én is ott legyek, szerintem ez is kamu szöveg volt... Utána meg ott a kocsma előtt mondtam hogy legalább kísérjen már el a következő házig hogy ne legyen olyan gáz egyedül elmenni onnan... De azt se, mentek be és nem foglalkoztak velem... Akkora utálat van most bennem...



2021. máj. 24. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én párommal meg a haverjával te sehová sem mentél.

Ha utálod, akkor kalap-kabát,

és találkozz a magyar tanároddal megint. Muszáj lesz.

2021. máj. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nos

Engem abszolút nem zavart volna, hogy csak pasik vannak ott, főleg, hogy ott van a párom és a barátai... Pont nem érdekel ilyenkor ki van körülöttünk. Én simán mentem volna velük. Nem is értem ezt...

De ha már ilyen idiot vagyok és sértődötten haza megyek, biztos nem haragudnék a páromra.

Mit kellett volna csinálnia? Haza jönni velem? Miért? Mert félek bemenni sok férfi közé iszogatni?

Szerintem nagyon nagyon túl reagálod.

29/N

2021. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy 15 hogy téged kisérgetni kell?

Mi ciki van abban, hogy elmész?

Ennyi idióta nőt komolyan....

2021. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Oké köszi
2021. máj. 24. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Te hisztis vagy, ő meg részeges. 1:1...
2021. máj. 24. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!