Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

10 éve együtt vagyunk, augusztusban lesz az esküvőnk


De kételyeim támadtak

Vajon milyen életem lesz mellette? Nem igazán egy törekvő típus, nincs benne ambíció

Elvárásai vannak, de nem tesz értük

Mindketten viszonylag jól keresünk, kb ugyanannyit, nekem ehhez sokat kell dolgoznom, sokszor este 6 körül esek haza, de soha még csak kaját sem rendelt, h nekem ne kelljen azzal foglalkoznom, elvárja h megtegyek mindent neki

31 éves és kb semmije sincs, itt nem azzal van gondom, h nincs pénze, hanem h lehetne, de nem törekszik semmire sem, kifolyik a pénz a kezéből


És ma hallottam szüleimet beszélgetni, akik pont ezeket hozták fel és szomorkodtak, h nekem milyen életem lesz mellette...ez csak még jobban megerősítette az aggályaimat


2021. máj. 24. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szakítottam volna már rég. Nem kell 10 év ahhoz, hogy rájöjjek minek van jövője és minek nincs.
2021. máj. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
es ez 10 ev utan most jut eszedbe, eskuvo elott? ha ilyesmik megfordulnak a fejedben, az nagyon nem jo jel, eleve az ejegyezsere se kellett volna igent mondani.
2021. máj. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, most erősödtek fel bennem annyira a kételyeim, hogy átgondoljam az egészet

3 éve élünk együtt, addig félig-meddig távkapcsolatban voltunk és hétvégén voltunk együtt

2021. máj. 24. 11:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Így öreg fejjel már tudom biztosan, hogy nem maradnék egy ilyen ember mellett. Ne rontsd el te is az életedet.
2021. máj. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Meg idoben vagy, fujd le az eskuvot! Nana, hogy szeretne elvenni teged, hiszen cseledeskedsz korulotte, mig o szepen el van a szamitogep elott az ambiciokkal teli alomvilagaban!
2021. máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseriteni, de eddig nem tunt fel, hogy kidobtal 10 evet az eletedbol? Mas ettol le lenne sokkolva, nem pedig kerdeseket irogatna. Sose leszel 20 eves, hanyszor 10 ev van meg hatra az eletedben? Probald meg hasznosabban kihasznalni es figyelni a hofokra. A langyos az rossz.
2021. máj. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg eleve nem töprengtem volna 10 évig. Mondjuk nálam egy kapcsolat nem az esküvővel kezdődik, mivel nem is akarok férjhez menni soha. Szóval a kérdés max.az lehetne, hogy milyen életem VAN mellette, nem az, hogy milyen lesz. Egyébként nyilván olyan lenne, mint eddig is volt. Vagy mire számítottál? Az esküvő kicseréli az embert, vagy mi?
2021. máj. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Tehát 3 éve! vagytok együtt - a távkapcsolatot ne számoljuk már bele, mert az nulla -, és kételyeid vannak.

Megértem, engedd el ezt a kapcsolatot. Inkább most, mint esküvő után döbbenj rá, hogy mekkora állat voltál, amiért minden ellenézérzésed ellenére hozzámentél.

2021. máj. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!