Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Külföldre költözött a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külföldre költözött a barátom pár hónapja, Azóta nem igazán keres de én beleőrülök a hiányába. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal 1 éve vagyunk együtt de elment külföldre dolgozni. Sajnos a kapcsolatunk elején jelezte hogy el fog menni de akkor nem érdekelt mivel nagyon hamar bele szerettem. Eleinte sokat beszéltünk és keresett de egy ideje már ignorál nem nagyon ír vissza csak egy szavas válaszokat és ez teljesen összetör. Vele terveztem a jövőm és megbeszéltük hogy én is kimegyek ha elvégeztem itt a tanulmányaimat. Nagyon szeretem és hiányzik de kezdem azt érezni hogy őt már nem érdeklem. Egész nap ezen stresszelek és tönkretesz. Enni sem tudok...mit tudnátok tanácsolni?:(

2021. máj. 25. 21:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
36%
Szakitsál! A Távkapcsolat NEM kapcsolat!
2021. máj. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Te nem a hiányától szenvedsz, hanem a magánytól, az egyedülléttől rettegsz, ami teljes érthető, de nem kell így tenned, nézz szembe ezzel.
2021. máj. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Neked csak volt barátod.
2021. máj. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Szakíts vele
2021. máj. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem beszéled meg vele? Kérdezd meg van e valami baj.
2021. máj. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Most írja, hogy nem válaszol, meg ha igen is, csak egy szavak, erre idejössz kedves 5. válaszoló, és megkérdezed, hogy miért nem beszéli meg vele? 😂😂😂 Amúgy a csávó lesz@r téged, felesleg volt ebbe belemenni.
2021. máj. 26. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Talán arra válaszolma ja konkrétan annyit írna hogy

" Akarod egyáltalán folytatni ezt a kapcsolatot, vagy nem?"

Ha nem válaszol erre se, egy töketlen buz1, de legalább tudni fogja hogy a pasi már nem akarja, és lezárhatja magában a dolgot.

2021. máj. 26. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szeritem ő már rég szakított veled és éli életét külföldön. Csak túl beszari szakítani vagy gondolja b tervnek jó leszel ha hazajön.
2021. máj. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem párkapcsolat is.


Milyen kapcsolat az, ahol hónapok óta nem beszéltek?


Hagyd a pasit, keress normálisat.

2021. máj. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Szakítás, sírás, fagyizás, sírás, csokievés, sírás, barátnőzés, sírás, még több barátnőzés, egyre kevesebb sírás, ismerkedés, nosztalgiázás, több ismerkedés, szex, új kapcsolat. :))
2021. máj. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!