Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekvállaláson veszekszünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvállaláson veszekszünk, a párom nem érti meg, hogy még várjunk pár évet, tanácsok?

Figyelt kérdés
Szeretnénk mindketten gyereket, azonban szerintem még korai. 2 éve vagyunk csak együtt, valamint anyagilag sem állunk kellően stabilan. Nincs saját lakásunk, albérletben élünk, megtakarításunk is csak 2 millió Ft. Ha valami történne vele és munkaképtelenné válna vagy meghalna, akkor az egyedüli keresetemből nehezen jönnék ki úgy, hogy a gyerek is mindent megkapjon, főleg ha itthon maradok vele az első pár évben.

2021. máj. 27. 13:15
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
71%

Számomra is az jön le, hogy nem is akarod. Enis azt hittem amit Te...aztán a barátnőim 35-37 évesen sorra lombikoznak, küszködnek mert nem jön össze a baba. A természetet nem lehet átverni. Ott is van aki “jaj de másnak 40 évesen is ment” meg “25 nek nézek ki” de basszus a tested a sejtjeid tudják a valódi korod!!

Szerintem is kifogásokkal élsz, párod korát is figyelembe kellene venni!

2021. máj. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
37%
Mondjuk nem tudom mennyivel jobb egy 30 éves hitel, mint az albérlet. Albérlet mindig lesz új, akár olcsóbban is. De ha hitelt nem fizeted, viszi a bank és cseszheted amit befizettél. Ha van most jó melótok, akkor mire vártok? Lehet össze se jön rögtön. Neked sem kell éveket otthon ülni. 1 év is elég ha kell a pénz.
2021. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
66%

Azért azt vedd figyelembe hogy ő 5 évvel idősebb nálad.


Ha már most ezen megy a veszekedés akkor nem lesztek ti még éveket együtt, úgyhogy ne aggódj, neki nem kell szülnöd.

2021. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem is erős túlzás azt mondani, hogy "bőven jó korban lesztek hozzá". Mondjuk úgy, hogy van még esélyetek gyerekre. Ez annak biztató, aki előtte egy évvel találta meg élete párját. Ti akkor már 7 éve együtt lennétek.
2021. máj. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 A kérdező kommentje:
Egészségesen élek, heti 3-4-szer sportolok, figyelek az étkezésemre, ez biztosan így lesz 5 év múlva is, tehát nem az átlag tespedő magyar nő vagyok, így nem látom akadályát a későbbi szülésnek. Bocs, hogy nem a putrisoron élő c. családok a minta előttem. Felnevelik, az már más kérdés, hogyan...
2021. máj. 27. 13:56
 26/69 anonim ***** válasza:
73%

Én is egészségesen élek, semmi cukor, liszt stb. Heti sport 4-5*, ja és a pajzsmirigyem tropa, IR-em van, esélyem nincs természetes úton teherbeesni és 29 vagyok.

Amúgy magyarázd magadnak, nem akarsz gyereket, ha lenne hiteles lakás, akkor a hitel lenne baj, kifogást gyártasz. Nekem az mindegy, hidd el, hogy 5 év múlva egy aktustól terhes leszel,problémamentesen.

2021. máj. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 A kérdező kommentje:
Őszintén sajnálom, hogy ennyi problémád van. Nincs IR-em, sem pajzsmirigygondom, sem nőgyógyászati problémám, pár hete voltam teljeskörű kivizsgáláson egy más probléma miatt, ami azóta megoldódott. A hiteles lakás nem probléma, nem kifogásokat gyártok és tudom, hogy nagy valószínűséggel nem leszek rögtön terhes, de pár hónapon belül biztosan sikerülni fog.
2021. máj. 27. 14:02
 28/69 anonim ***** válasza:
90%

Ezt nem nekünk kell bizonygatnod.

A probléma az hogy a párod most akar gyereket. Neki magyarázd el a dolgokat. Aztán eldönti hogy megfelel-e, vagy nem.

2021. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
58%
Persze mélyszegénységben is lehet gyereket nevelni, és komolyan ez lenne a követendő példa? Miért lenne jó siettetni meg belehajszolni olyanba, amire ő még nem áll készen? Utána mindenki szenvedni fog. De persze a kívülállók tök könnyen magyaráznak bele más életébe, mert utána a felelősséget nem nekik kell viselni. Ha nem vagy készen rá, ne vállalj
2021. máj. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
74%
Nem azok a gyerekek jarnak jol, akiknek 40 evesek a szuleik, amikor megszuletik es elhalmozzak mindenfele foldi joval. Szokni kell az alazatot, hogy nem minden jo, a vilag nem igazsagos, vannak dolgok, amiket nem tehetsz meg, mert egy kreten embert fogsz felnevelni, akinek ha megy a szeker, egy arrogans pocs lesz, ha nem, akkor meg hisztizo incel. A kozos mindekettoben, hogy nekik minden jar es mindenki mas le van sajnalva. Irtozatosan nagy uvegburat keszulsz rarakni a gyerekre. Meg azt is el kene dontened, hogy 1 vagy 2, mert rohadtul nem mindegy. Vagy nem beszeltetek errol a paroddal, vagy egymast veritek at. Nem is tudom melyik a nagyobb gaz igy hirtelen.
2021. máj. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!