Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekvállaláson veszekszünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvállaláson veszekszünk, a párom nem érti meg, hogy még várjunk pár évet, tanácsok?

Figyelt kérdés
Szeretnénk mindketten gyereket, azonban szerintem még korai. 2 éve vagyunk csak együtt, valamint anyagilag sem állunk kellően stabilan. Nincs saját lakásunk, albérletben élünk, megtakarításunk is csak 2 millió Ft. Ha valami történne vele és munkaképtelenné válna vagy meghalna, akkor az egyedüli keresetemből nehezen jönnék ki úgy, hogy a gyerek is mindent megkapjon, főleg ha itthon maradok vele az első pár évben.

2021. máj. 27. 13:15
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 anonim ***** válasza:
79%
Bohóckodásnak hívni valaki gyerekvállalását, az a minősíthetetlen. Mellesleg én teljesen jó történeteket látok magam körül, de minek vitatkozni.
2021. jún. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/69 anonim ***** válasza:
0%

#61

Én pl. mindent "bohóckodásnak" nevezek ami a vágyottnál több idő- és energiabefektetéssel jár. Ez csak egy kifejezés. :D

2021. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 A kérdező kommentje:
Mint már írtam mindketten ügyelünk az egészségünkre. Évek óta 30 napos, pontos ciklusom van hormonális beavatkozás nélkül, tehát úgy érzem okkal vagyok bizakodó a jövőre nézve. Tiszteletben tartom, hogy te 32 évesen nem akarsz már szülni, szíved joga, de minden eset más és más, bohóckodásnak hívni a gyereknemzést, bárhány évesen is történjen, nem kicsit túlzás.
2021. jún. 1. 16:07
 64/69 anonim ***** válasza:
10%

Kérdező, értsd már meg hogy ez nem feltétlenül ügyelés kérdése. :D


Túl van tárgyalva a téma, ha nem akarsz (még) gyereket akkor nem akarsz, kész. A te döntésed.

2021. jún. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
87%
63: így. 30 évesen nehogy ezen feszülj, csak mert sok itt a megkeseredett. És semmiképp ne hagyd magad hamarabb beleerőltetni a gyerekvállalásba, mint ahogyan te szeretnéd.
2021. jún. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
74%
jajj hagyjátok Avaly89-t, folyamatosan itt frusztrálódik az oldalon. Kérdező, te meg semmiképpen se hagyd, hogy rád erőltessék! Az én szüleim is 30+-osak voltak mikor születtem, mert az anyagiakat akarták megalapozni, és köszönöm, nagyon szép gyerekkorom volt, nem kellett azon feszülni, hogy nem mehet el a gyerek külföldre kirándulni, mert nincs pénz. De ez volt a ritkább körülöttem, sok gyerek az osztálypénzt nem tudta fizetni, de gondolom minden gyakoris megnyugodna, mert volt vagy 2-3 gyerek legalább
2021. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
62%

Ha mindenki más is leírja, hogy ne hagyja hogy erőltessék, akkor én mégis miért lettem 0-ra pontozva amiért leírtam, hogy ne hagyja hogy erőltessék? :D

Vicc.

2021. jún. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 A kérdező kommentje:
Az édesanyám 19, édesapám 21 volt, mikor születtem, tehát igen fiatalok, nem éltünk sosem szegénységben, de tudom, hogy nem ezt a mintát akarom követni.
2021. jún. 1. 16:28
 69/69 anonim ***** válasza:
75%
Igen, minden topikban van 2-3 baromi frusztrált ember, aki minden kérdés alá odahányja a megkeseredettségét. A gyerekvállalás rovat az igazán durva hely :D
2021. jún. 1. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!