Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyerekvállaláson veszekszünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyerekvállaláson veszekszünk, a párom nem érti meg, hogy még várjunk pár évet, tanácsok?

Figyelt kérdés
Szeretnénk mindketten gyereket, azonban szerintem még korai. 2 éve vagyunk csak együtt, valamint anyagilag sem állunk kellően stabilan. Nincs saját lakásunk, albérletben élünk, megtakarításunk is csak 2 millió Ft. Ha valami történne vele és munkaképtelenné válna vagy meghalna, akkor az egyedüli keresetemből nehezen jönnék ki úgy, hogy a gyerek is mindent megkapjon, főleg ha itthon maradok vele az első pár évben.

2021. máj. 27. 13:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 anonim ***** válasza:
76%

1. Hány évesek vagytok?

2. Ő miért nem akar várni? Mik az indokai?

3. Mikorra várható, hogy saját lakásotok lenne? Ha 10-20 év múlva, akkor úgyis csak albérletbe tudsz szülni.

2021. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 A kérdező kommentje:

1. 31 és 36.

2. Szerinte túlságosan anyagi oldalról közelítek meg mindent, mások ennél sokkal rosszabb anyagi helyzetben szülnek.

3. 4-5 éven belül össze fogjuk szedni a hitelhez szükséges önerőt.

2021. máj. 27. 13:24
 3/69 anonim ***** válasza:
35%

Igaza van a párodnak. Nem biztos hogy 36 évesen meg egyből terhes leszel.

Ezek az okok amit felsoroltál mindig fennállnak majd, mert gondolom 5 év alatt nem kerestek annyit hogy hitelmentes ház, meg 10bmilla kp. legyen félretéve végszükség esetére.

2021. máj. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
45%

Egyrészt közlöd vele, és vagy megérti vagy nem.

Másrészt nem értem, miért lesz jobb x év múlva hitel mellett vállalni, mikor ugyanúgy kirak a bank ha nem fizettek...

2021. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 A kérdező kommentje:
31 vagyok, egyik ismerősöm most 44 évesen várja az első gyerekét, szerintem semmiről nem vagyok még lekésve. Hitel mellett nagyobb biztonságban érezném magam, mint egy tulajdonos mellett, aki bármikor dönthet úgy, hogy mégis eladja a lakást és kirak minket vagy horribilisen megemeli a bérleti díjat.
2021. máj. 27. 13:34
 6/69 anonim ***** válasza:
86%

Nem tudom, hogy hallottál-e már a babaváró hitelről?


10 millió instant önerő, ráadásul kamatmentes, ha az egyik fél meghal.

2021. máj. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:
Persze, hogy hallottam, de nem szeretnék esküvőt, így nem vagyunk rá jogosultak.
2021. máj. 27. 13:36
 8/69 anonim ***** válasza:
87%
Azért én megértem, hogy a párod nem akkor akar belevágni, amikor ő 40, te 35 éves leszel.
2021. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 A kérdező kommentje:
Bőven jó korban leszünk még akkor is, manapság minden kitolódik.
2021. máj. 27. 13:40
 10/69 anonim ***** válasza:
75%
Én se akarnék olyantól gyereket, aki nem akar összeházasodni se.
2021. máj. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!