Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác hazudik vagy a csaj?

Figyelt kérdés
Tegnap találkoztam a volt barátommal.A csaj akivel a srác most van(a csaj szerinte együtt járnak,a srác szerint meg csak azért vannak együtt)látta,h megyek a sráchoz.Odajött hivta volna a srácot telon,meg kopogott az ajtón.de a srác nem engedte be.A csaj szerint 2hete együtt járnak.A srác viszont azt mondta,h aranyos csaj,de barátnőnek nem kell neki.8év van köztük.A csaj 16éves a srác 23.A csajról azok a hírek járják,hogy elég hazudós.A volt barátom viszont ősinte típus.És semmit nem veszíthetett volna vele,ha megmondja,h együtt van a csajjal.Szerintetek ki hazudik?19/L
2010. aug. 24. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2010. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kislány beleélte magát, hogy van egy idősebb barátja, meg féltékeny. Lehet, hogy ő tényleg azthiszi, hogy együtt vannak. Ezt neki és a pasinak kéne megbeszélni.
2010. aug. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
itt mindenki
2010. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Kérdés: ez miért érdekel ennyire téged?
2010. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
8 év van köztük. Az egyik 16, a másik 23???
2010. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én már többször találkoztam olyan esettel, hogy a lány azt hitte, együtt vannak, a fiú meg közben azt, hogy nem. Az a baj, hogy ezt sosem lehet kívülről megítélni, mert elég, ha csak félig beszélik meg a dolgokat, és így végülis mindkettőnek igaza van, meg nem is. Ha vissza akarsz menni a volt barátodhoz azért kérd meg, hogy vessen véget ennek a kapcsolatnak.
2010. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mert érdekel,hogy a volt barátom hülyének néz e vagy sem.
2010. aug. 24. 16:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Azt hiszem, hogy adott a helyzet. Van egy ember, akiről az járja, hogy hazudós és joggal hiheti, hogy azzal, hogy a párjának mondja a srácot, távol tarthatja tőle a többi nőstényt. És van egy másik ember, akinek pedig nincs oka hazudni...


Ha ennyi alapján sem megy, akkor rágd magad át Paul Ekman könyvén.

2010. aug. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy csak félreértették egymást ?
2010. aug. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szerintem a kiscsaj azért hiszi azt h együtt járnak,mert h úgy együtt vannak.nem?
2010. aug. 24. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!