Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most a csaj hazudik vagy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most a csaj hazudik vagy a barátom?

Figyelt kérdés
Pénteken elmentem a barátom elé suliba és amikor jött ki, egy kis duci csaj valamit mondott neki hangosan, amiből csak a barátom nevét értettem, aztán elment vihorászva..na, ez a csaj már nem először próbál "kacérkodni" a barátommal, akire most pénteken viszont nagyon mérges lettem, mert mondtam neki, hogy szóljon már rá, ő pedig a végén rám lett mérges, hogy hogy lehetek féltékeny egy dagadt csajra...na, végül megbeszéltük, hogy felveszi az msnemre a csajt és beszél vele, hogy miért nem hagyja békén. Nekem már pénteken is gyanús volt, hogy magától csak nem rohangál mindig oda a barátomhoz, valami oka van, úgyhogy a barátom hazudik (azt mondta ők sosem beszélnek stb). Na, ma feljött a csaj msnre és kérdezte ki vagyok. Én a barátom nevében megírtam neki, hogy hagyjon békén, mert nem is ismerem attól, hogy nem száll le rólam. (a barátom aztmondta, ha éppen nincs itt és feljön a csaj msnre, írjak a nevében). Erre a csaj felháborodott, hogy milyen egy beképzelt f*sz és hogy mit dumál neki, ha egyszer ő megy mindíg oda hozzá... na most akkor mivan?
2010. máj. 18. 17:23
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
45%

mekkora sz*r vagy h turkálsz a barátod levelezésében...


a telefonját is átnézed?


sose veszitek észre h pont ezekkel a dolgokkal b@sszátok el a kapcsolatot


egyébként sztem csak haverok, max a csajnak bejön a pasid

2010. máj. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 nielindi ***** válasza:
100%

barátod ne beszélgessen csajokkal?? vagy most nem értem mi a problémád. beszéltek. ennyi. ha még vmi komolyabb dologrol lenne szo, elhsizem, h felkapod a cukrot. de igy...

amugy hány évesek vagytok?!

2010. máj. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
te miről beszélsz nem turkált itt senki sehol olvasd már át mégegyszer úristen
2010. máj. 18. 17:27
 4/31 anonim ***** válasza:
53%
A csaj kamuzik.
2010. máj. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
56%

óóó az semmi h a nevében írkálsz meg kémkedsz


liba

2010. máj. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
attól tartok nem jogos a féltékenység...
2010. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:
én 16 ő 17 és 1 éve vagyunk együtt..engem nem az zavar, ha beszél csajokkal, csak akkor miért mondja, hogy nem? de itt az a baj, hogy a csaj szerintem direkt csinálja, ha ott vagyok..
2010. máj. 18. 17:28
 8/31 anonim ***** válasza:
Ha a barátodat tényleg érdekled akkor úgy sem fog lecseréni. Szal kár a gőzért...
2010. máj. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
ő mondta, hogy írjak a nevében..nem érted? magamtól nem tettem volna, ő vette fel az én msnemre, hogy ha nincs itt, akkor írjak az ő nevében.
2010. máj. 18. 17:29
 10/31 anonim ***** válasza:
53%
ilyet egy fiú/férfi soha nem mond
2010. máj. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!