Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszekedés az összeköltözés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszekedés az összeköltözés miatt?

Figyelt kérdés

A barátnőm mindenképpen fel akar költözni Budapestre, ami őszintén szólva annak ellenére, hogy stabil és jól fizető munkahelyem van a jelenlegi lakhelyünkön, nekem is tetszett ötletszinten.


Azonban ő kijelentette, hogy ha költözünk, akkor nem hozhatom magammal az autómat, merthogy minek pazaroljam a pénzünket autóra, inkább adjam el, és jó lesz az a pénz másra. Mondtam neki, hogy egyrészt a kocsit a saját fizetésemből finanszíroznám, másrészt pedig nem szeretnék tőle megválni, mert szeretem a kocsim, szeretek vezetni is, és nem értem miért kéne eladnom.


Ezen összevesztünk, és végül is addig veszekedtünk, ameddig kijelentette, hogy egy önző semmirekellő vagyok, és, hogy vagy eladom a kocsimat, vagy nélkülem megy fel.


Vélemények?


2021. máj. 30. 17:58
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
* összeköltözés alatt, elírtam :-)
2021. máj. 30. 18:02
 2/16 anonim ***** válasza:
64%
Unalmas provokatív kamu kérdés. Nálatok ilyen xar idő van, hogy ennyire nem tudsz mást csinálni vasárnap?
2021. máj. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
Van baj nála a toronyban. Össze sem költöztetek, nem is vagytok közös kasszán még ezek szerint. Semmi joga a pénzeddel, vagy a kocsiddal rendelkezni.
2021. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
73%
Nem értem miért ne lenne szükség kocsira. Bevásárláshoz, nagyobb cuccokhoz, hosszabb távra igenis kell. Budapest vagy sem, a kocsi egy hasznos eszköz.
2021. máj. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
71%

Huh, nem normális. Ha nem olyan helyre költöztök, ahol parkolási zónákat létesítettek és megsarcolják az embert a parkolásért, szerintem nagyon jól jön a fővárosban, ha van egy kocsid.

Egy köpésre élek a belvárostól, a fizetős időszakban (08:00-18:00) szinte nem is tartózkodom itthon, de tök jó, hogy autóval bármikor oda mehetek, ahová és amikor akarok.

Mellesleg a barátnőd ne a te pénztárcádban turkáljon már.

...

No, újraolvastam az egészet. Hát én ilyen drasztikus, agresszív megnyilvánulás után útilaput kötnék a talpára, aztán menjen, boldoguljon egyedül, vagy mással. Szerinte ha nem adod el a kocsid, nem csinálsz pénzt belőle, akkor egy önző, semmirekellő férfi vagy. Na ilyen verbális degradálás után olyan ultimátumot adnék neki, hogy porolna utána még az út is. Az ilyen mehet isten hírével.

2021. máj. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Ma kocsid, holnap ki tudja mit fog akarna ha látja hogy ennyire könnyen rávehet ilyen fontos döntésekre is. Örülne inkább hogy van.
2021. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%

"kijelentette, hogy egy önző semmirekellő vagyok, és, hogy vagy eladom a kocsimat, vagy nélkülem megy fel"


Én sok sikert kívántam volna neki a budapesti életéhez.


Egyrészt nyilván csalódásként élném meg, hogy annyira nem tisztel, hogy ilyen viselkedést meg mer engedni velem szemben magának, másrészt hálát adnék a sorsnak, hogy ez a költözés előtt vált nyilvánvalóvá.

2021. máj. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
69%
Menjen, isten áldja.
2021. máj. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
48%
2 +1
2021. máj. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Döbbenet, hogy egyes emberek milyen szinten képtelenek konfliktuskezelésre. Lesz itt még baj bőven.
2021. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!