Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kötődési probléma, szorongás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kötődési probléma, szorongás?

Figyelt kérdés

Muszáj voltam ebbe a topicban nyitni ezt a kérdést, itt tapasztaltabb emberek vannak, 18/F (én), és 18/L

Sajnos volt 2éve egy 8hónapig tartó "első szerelmes"kapcsolatom, és igazából egy fájdalom volt az egész, megcsalt többször, hazudozott, tönkre mentem idegileg.

Most van egy barátnőm már 3 hónapja, nagyon szeretem, nagyon jól érzem magam vele, barátok voltunk 4 évig és tudom hogy benne bízhatok maximálisan, még is a korábbi tapasztalatokból adódóan egyszerűen nem megy..

Amikor nem vagyunk együtt akkor rosszul érzem magam, folyton vele lennék, megvagyok bolondulva.

Találgatni kezdek, hogy éppen hol van, lehet hogy hazudott hogy hová megy, megfog csalni tuti stb...Az őrületbe kergetnek a gondolataim.(És tudom hogy ezek a korábbi rossz tapasztalatok miatt vannak, mégsem vagyok képes lekűzdeni)

Nem akarom hogy emiatt tönkremenjen ez az egész.. Mit tudok tenni?


2021. máj. 30. 22:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Pszichológus. Sulitokban van esetleg?
2021. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Barátok voltatok 4 évig, akkor ismered a jellemét, gondolom nem olyan típust választottál, mint az előző barátnőd. Egyszerűen engedd el magad, és bízz benne, nem kell ott keresni a problémát, ahol nincs, akkor kell gondolkodnod, ha okot ad a bizalmatlanságra.

A féltékenység rossz tanácsadó, és nagyon mérgező lehet mindkettőtöknek!

2021. máj. 30. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!