Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmúlt a szerelem és már nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlt a szerelem és már nem is vonzódom hozzá. Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
A párommal már 2 éve vagyunk együtt. Pár hónapja már nem érzem azt mint ezelőtt. Nem tud boldoggá tenni ha találkozunk, és nem is vonzódom hozzá szexuálisan. Szeretni szeretem valamennyire de a szerelmem iránta 0. Szeretnék szakítani vele de félek hogy idővel megbánnám és hiányozna. Sajnos egy helyen is dolgozunk ahol napi szinten látjuk egymást. Nagyon rosszul érzem magam emiatt nem ezt érdemli. Egy szemét vagyok de bárhogy is próbálkozom nem tudok már vele olyan lenni mint régen, ezért megöl a bűntudat. Ő is érzi hogy már nem szeretem úgy, mivel szóvá tette. El kell hogy engedjem ugye? De nem bírom elviselni hogy én ezzel fájdalmat okozok neki. Olyan rosszul érzem magam emiatt...
2021. máj. 31. 10:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Beszéltetek már erről egymással? Ott kellene kezdődnie a megoldásnak, nem pedig eldobni a kapcsolatot.
2021. máj. 31. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Te vagy a nő a kapcsolatotokban? És húszas éveitek elején vagytok?
2021. máj. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem azért de szerintem egy két éves kapcsolatban még azért elég erős szerelemnek kéne lenni. De ez csak az én vélemenyem.


Az meg hogy már nem vonzódsz az meg baj. Mi az oka?

2021. máj. 31. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

#1 hát említettem neki hogy elhidegültem tőle. Erre ő eléggé felkapta a vizet aztán nem is beszéltünk pár napig. Utána újra írt és mondta hogy minden rendben lesz megoldjuk viszont én nem látok megoldást. Sosem értünk egyet semmiben és a céljaink sem egyeznek, tejesen más az életvitelünk így közös programokat sem sikerül igazán csinálni ami szerintem hiányzik a kapcsolatunkból.


#2 igen én vagyok a nő. 22 éves a barátom pedig 21

2021. máj. 31. 10:49
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen fiatalon ezen nincs mit gondolkodni, gyakorlatilag mindent elmondtál, ami rossz lehet, kénytelen vagy szakítani, és ezért nem érdemes bűntudatot érezni, nem illetek össze.

Ha együtt dolgoztok, akkor biztos kínos lesz egy darabig, főleg, ha nem tudja elfogadni. Nagy butaságot csinálnál, ha folytatnád, és főleg ha szakítás után újrakezdenéd vele, szarból nem lehet várat építeni.

2021. máj. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Hát ha semmit nem érzel minek maradnál vele?
2021. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
92%
Szerelem mindig elmúlik, tini dolog emiatt szakítani. Nem vonzódsz hozzá, nem szereted igazán, nem egyeznek a célok, mindig veszekedtek, stb., na ezekért már igen.
2021. máj. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Kommunikáció hiánya. Ha nem tudjátok megbeszélni ki hogy érez, hogyan lehetne feldobni, közelebb kerülni egymáshoz érzelmileg akkor talán ideje tovább lépni.
2021. máj. 31. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag semmi közös nincs kettőtökben. Ennek a kapcsolatnak reszeltek. Engedd el. Ő is, te is jobban jársz.
2021. máj. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van még elég hal a halpiacon.
2021. máj. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!