Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vagy ne?

Figyelt kérdés

Párommal 6 éve vagyunk együtt, de az utóbbi pár hónapban azt vettem észre, hogy már nem vagyok szerelmes..

Elmondtam neki is, hogy szeretem, de nincs már meg a tűz. Egy közös hétvégére elmentünk, hogy hátha vissza tér a szerelem. Azt hidtem tenni fog azért, hogy bebizonyítsa azt, hogy ő kell nekem, de semmi jelét nem látom a változásnak... Nem látom, hogy szeretné megmenteni a kapcsolatunkat, holott azt mondta meg akarta kérni a kezem,de így nem hiszi, hogy jó ötlet lenne.. Egyszerűen nem értem. Ennyire megszokás rabjai vagyunk vagy tényleg szeret, csak nem tudja kimutatni? Napok óta a szakításon gondolkodok, de nem tudom, hogy tényleg jó ötlet lenne e..

L/25



2020. okt. 28. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
62%

Naiv kislány. Komolyan azt hiszed, hogy a szerelem kitart bármeddig is?

Ha mondjuk 5 évig lángolóan szerelemesek voltatok az kifejezetten hosszú idő. Általában 2-3 év az ez időszak.

Egy hosszútávú kapcsolatot ennél fontosabb dolgok kell hogy összetartsanak. Azt érzést amire vágysz kétféleképpen tudod megkapni.

1. Mástól, aki friss

2. Ha ő lép le egy másik nővel és a féltékenysége útján újra iszonyat szerelmesnek fogod magad érezni belé.

2020. okt. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Nagyon naív vagy, pont mint ahogy 1-es írta. Bár én úgy tudom a szerelem érzése átlagban csak másfél évig tart, tehát nektek tényleg sokáig kitartott. Kidobhatod a palidat-e miatt, de soha nem fogsz olyat találni akivel néhány évnél tovább tartana a szerelmed. Szóval jah, az 1-es által felvázolt opciók vannak.
2020. okt. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez a kérdés felmerült benned, akkor szakíts.
2020. okt. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

#3 Ha felmerült bennem, hogy pofán kéne vágnom valakit, akkor az a helyes, ha pofán is vágom?

Vaagy, mivel felmerült bennem a kérdés, számba veszem a lehetséges okokat, következményeket, befolyásoló tényezőket és még ha mindig úgy érzem, hogy csak kiérdemelte ezt a pofont, akkor kapja meg tőlem?

2020. okt. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha pofon vágok valakit, azzal ártok neki. Ha benne maradok egy rossz kapcsolatban, azzal magamnak ártok.
2020. okt. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!