Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitsak vele és várjam meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitsak vele és várjam meg mi történik?

Figyelt kérdés

Bocsánat ha hosszú lesz, igyekszem összefoglalni a lényeget.


29 éves nő vagyok. Együtt élünk a párommal és nemsokára megszületik a babánk. Mielőtt bárki elkezdene a hozzászólásokban ezzel magyarázni a dolgot, igenis szerette volna a párom is a babát. Sokat vártunk ra, hogy sikerüljön és tényleg mindent megtett O is és őszintén örült amikor kiderült, hogy sikerült és már most nagyon szereti.

Viszont.

A helyzet az, hogy engem már nem szeret úgy mint az elején. Szeret , de már nem szerelmes. Még sosem csalt meg, de jelenleg van 3 olyan nő aki kerek-perec ajánlatot tett neki, illetve csak az egyikük volt ilyen nyílt a másik kettő kissé szánalmas módon, de hajhatatlanuk kapar párom után. Az egyik csak szexet akar a másik kettő megakarja szerezni rendesen párkapcsolatra.

Mivel párom még valamennyire szeret és tisztel ezért mindent elmond őszintén. Megtehette volna hogy ezeket ektitkolja és bármikor megcsalhatott volna már barmelyikukkel de nem tette. ( Ebben is biztos vagyok ugyanis körülbelül lassan két éve éjjel nappal együtt vagyunk , ugyanazt dolgozzuk itthonról és nem is megyünk egymás nélkül sehova ( ezt O szeretne nem én akazkodtam rá ennyire ) ).

A gond az, hogy megmondta őszintén és elég gyakran mondja, hogy szeretne egy egy órát velük eltölteni. Már nem szeret annyira mint az elején és élni szeretne még. Nem akar elhagyni és "lecserélni" de igazából az jön le abból amit mond, hogy ha előbb utóbb nem engedem meg neki, akkor hogy ne kelljen hazudnia és megcsalnia, szakítani fog és úgy fog menni.

Én ebbe már kezdek beleroppani. Nagyon szeretem és nagyon nem így képzeltem el, illetve együtt sem így képzeltük el.

Végső elkeseredesemben arra jutottam, hogy nem bírom tovább és én szákítanék. Hagynám, hogy menjen, csináljon amit akar, de megadnek egy határidőt, és ha addigra is úgy érzi, hogy nem szeret annyira hogy csak én elég legyek neki, akkor vége örökre.

Nagyon szeretem és minden vágyam egy család lenni de én ebbe belerokkanok.

Szerintetek ha "elengedem" már sosem kapom vissza ? Tényleg nem tudom mit tegyek de én ezt nem bírom hallgatni és átélni.

Viszont nem szeretném ha hétvégi apukája lenne a gyermekeknek és én is nagyon szeretem.

Elsősorban férfiak, ti mit gondoltok ? :(



2020. okt. 27. 00:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%

Becsülendő a párodban hogy őszintén elmondta hogy érez és mik a szándékai, ennek ellenére én a helyedben szakítanék vele. Nincs értelme olyannal együtt maradni, akinek te már nem jelentesz olyan sokat, és félre akar kur@gatni. Ha engeded neki, akkor nagy rá az esélye hogy a későbbiekben is rendszert csinál belőle, csak akkor már nem fog beszámolni róla.

Lehetne azért egy picit több önbecsülésed is. Számomra már ennyi is elég megalázó lenne, hát még ha meg is tenné.

Értem hogy nagyon szereted, de az a kérdés hogy ezek után mire föl? Előbb-utóbb kifogsz ábrándulni belőle, ha a történtek után eddig még nem sikerült. Szakíts vele, engedd el és keress egy olyan férfit aki megbecsül és nem más nőkkel akar lenni melletted. A későbbiekben törekedj vele a baráti viszonyra már csak a gyerekek miatt is.

30/F

2020. okt. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
86%

Jó, hogy nem piedesztálra emeljük amiért előre szólt hogy félrekúrni készül.

Féreg az ilyen, szar férj, szar apa.

2020. okt. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%

Én ultimátumot adnék: vagy szakítunk, és utána azt csinál amit akar, vagy együttmaradunk es hűséges marad.

Az emberek többsége pont ezért szokta még a gyerek előtt kiélni magát ha ilyen igényei vannak, nem tudom miért akart gyereket ha ennyire labilis a hormonháztartása és nem akart veled maradni.

2020. okt. 27. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Ez egy patkány,minek csinált akkor gyereket???Keress magadnak valakit és kész,ezzel nem érdemes foglalkozni,az ilyen nem ember...
2020. okt. 27. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%

Lehet, hogy megijedt attól, hogy örökre össze kéne kötnie az életét veled. Nekem azért egyelőre úgy tűnik így látatlanban, hogy szeret még és szerintem ugyanúgy szerelmes beléd, de még mielőtt elkezdődne ez a családalapítás az életében, szeretné magát kicsit még kiélni. Kérdés, hogy ő ezt, hogy látja. Ha egy férfi ezt mondja valakinek, hogy "ki szeretné még magát élni", akkor ez azt jelentheti, hogy legalább 80% esély van arra, hogy a 3 nő közül valamelyikkel össze fog bújni. De lehet, hogy ő bennük nem lát mást, csak egy kávét, egy mozit és egy dugást, semmi mást. Nem lesznek érzelmei feléjük.


Itt inkább az a kérdés, hogy mit érez irántad. Mert ha őszinte veled, tisztel és szeret, akkor a másik 3 nőben tényleg nem lát mást, mint azt a 3 dolgot, amit előbb írtam. Maga miatt tenne erkölcstelenségeket, nem miattad.


Az a gond, hogy amit javasolnék neked ezzel kapcsolatban, az egyrészt nem lenne hiteles tőlem, szembemenne a párkapcsolatok íratlan szabályaival és abba még jobban belerokkannál. De a végén marad rá esély, hogy életetek végéig együtt lesztek.


Szerintem ülj le vele és beszéljétek meg, hogy ő mit szeretne. Ha őszintén megnyílik, szinte biztosra veszem, hogy azt fogja mondani, hogy a 3 nő valamelyikével meg fog csalni (persze gondolom nem így fogalmazna). Íme a javaslatom (melyet ha elítélsz, el fogom fogadni, mert tényleg nem normális): hagyd neki, hogy megcsaljon. Nem miattad tenné, hanem maga miatt, hogy később kiegyensúlyozottabban tudjátok leélni az életeteket. Ha szereted őt, akkor hagyd neki azt, amire készül. A legvégén vissza fog jönni hozzád, mert számára te maradsz neki az egyetlen nő. Szinte biztosra veszem, hogy ez így fog lefolyni végül. Kérdés, hogy te ezek után is fogod-e szeretni még... El tudod-e fogadni, hogy maga miatt tenne ilyeneket, hogy könnyebben elkötelezze magát egy permanens állapotra veled...

2020. okt. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%

Pff, kuka. Nem kell mentegetni, hiába őszinte, ha az, amiben őszinte g*ci dolog így is, úgy is.


Ez olyan mintha azt mondaná, hogy vágyik rá, hogy szétverjen vagy megöljön. Kedves tőle, hogy nem a semmiből sújt le? Kérlek... Menekülj és soha vissza ne nézz

2020. okt. 27. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%

Lehet hogy butaságnak fog hangzani de esetleg nyitott kapcsolatban nem gondolkodtál?

Lehet hogy most 1-2 nővel ki éli magát aztán kész,jót tenne neked is ez szerintem, azért napi 24 órát sokszor együtt tölteni a pároddal nem egy jó ötlet mert így meg unjátok egymást,ugyan az a meló és együtt vagytok sülve főve sajnos ez ilyen.

Ez tőled is függ, mit akarsz?

Nem tudom egyedül el fogsz boldugulni a gyerkőccel?

Ezt jól meg kell gondolni.

Én szem szerint meg próbálkoznák a nyitott kapcsolattal,azért valljuk be őszintén nem sok ilyen ember van aki el mondja az igazat és rendesen tud beszélni a párjával,ha nem működik a nyitott kapcsolat akkor pedig szakítasz vele, szerintem nagyon veszteni valód nincs ha már a szakításról gondolkozol, ha a nyitott kapcsolat mellett döntesz akkor kösd ki azt szabálynak hogy minden dologról be kell számolni egymásnak.

2020. okt. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
95%

Nekem volt egy batátnőm akinek a pasija vitte haza a nőket. Vonultak be a szobába amíg szegényke a babával otthon voltak.. Szegényke még leírni is szőrnyű!

Véded mert szereted. De magadat védd meg a durva megalázástól!

2020. okt. 27. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
92%

Az én gyerekem apja is ugyan ezt csinálta azzal a különbséggel, hogy nem szólt előre és ő folyamatosan kacsingatott kifelé.

Menet közben rájött, hogy 43 évesen neki már nem füllik a foga a felelősséghez. Albérletben éltünk amíg dolgoztam majd közölte, hogy költözünk a hárpia anyjához mert ő nem fizet albérletet. Persze magasról tett ránk. Külön szobában voltunk. Napjában 15-20 percet foglalkozott velünk.

4 hónap után elköltöztem a kisfiammal erre rá 4 hónapra vett egy 5 milliós autót.

Persze ő is vágyott a gyerekre. 😂Legalábbis elhitette velem.

Utólag már csak azt gondolom le akart stoppolni mert egy 12 évvel fiatalabb már csak jobban néz ki mellette.

Mai napig gerinctelenül engem állít egy utolsó szemét k**nak mert lett egy párom aki gondoskodik rólunk azóta is.

Mai napig fáj és talán örökre rossz érzés lesz, hogy nem egy igazi családban nő fel a gyermekem egy komolytalan ember miatt.

2020. okt. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
26%

Őszintén mondom van ráció az 5ös válaszban.

Tudom, hogy gáz de ha belegondolunk, hogy nagyanyáinkkal mennyi szemétséget elkövettek mégis most őket csodáljuk, hogy kitartottak egymás mellet.

Én képes lettem volna ilyen áldozatra de az őszinteségnek szikrája sincs a gyermekem apjában.

Tényleg az itt a kérdés, hogy ezt hogy bírnád feldolgozni.

Még az simcs kizárva, hogy már megtörtént és így próbál könnyíteni a lelkiismeretén.

9es voltam

2020. okt. 27. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!