Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves a barátnőm és szüksége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norbi-5 kérdése:

17 éves a barátnőm és szüksége van szabadságra élni akar , idő kell magamra azt mondja Szerintetek ?

Figyelt kérdés

Én 24 vagyok ő 17

Lassan 2 éve vagyunk együtt

Ebből több hónapot is szinte együtt éltünk

Nem egy városban élünk és néha itt néha ott vagyunk

És úgy érzi hogy meg kötöm , be zárva érzi magát mert hogy mikor othol van nem tud menni ahova akar buli stb ( mert ha van társaságban fiú már én egyből ki akadok és nagyon féltékeny vagyok , be képzelek egyből a legrosszabb )

meg hogy még fiatal és túl hamar túl komolyra fordult minden számára ( kicsit meg ijedt ) azt mondja nem akar ilyen hamar fel nőlni


De nagyon szeret engem és nem akar el veszíteni csak kis idő kell magára is és hogy lassutsunk a tempon


Kérdeztem hogy pontosan ezt hogy érted hogy ki éled magad

Azt mondja nem akar más fiút se ilyesmi csak jól akarja magát érezni és szórakozni beszélgetni , baratnokkel össze járni és hogy meg találja milyen ember ő milyen az igazi személyisége mert hogy 15 éves korától csak szinte velem van és mást nem ismert csak ahogy együtt vagyunk


De szeret és nem akar szakítani sem

Csak most pár hetet akar így



2021. jún. 6. 11:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%

Lefordítom.


2 éve veled van, és most ÉLNI szeretne. Új élmények, új helyek, új farkak, új impulzusok.


Szóval ennek ennyi, keress mást!



Szívesen! Egy FÉRFI.

2021. jún. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
90%

Csak szerintem nincs rendben, hogy 22 évesen egy 15 éves lánnyal jött össze a kérdező?


Én nagyon sajnálom ezt a lányt, hogy az érzelmei miatt még valószínűleg nem fog szakítani veled, pedig az lenne számára a legjobb.

2021. jún. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem minél jobban meg akarod fogni, annál jobban menekül tőled - és jól teszi. Ne akard birtokolni. Ha szereted, akkor bízol benne és tiszteletben tartod a döntéseit. 17 éves... a legtöbb ember ilyenkor manapság még tini agyilag és tényleg nem tudja, mit akar és ki ő. Nagyon kevés az, aki ilyenkor már jövőképpel rendelkezik. Te milyen voltál 15-17 évesen? Úgyhogy pont azt jelenti, amit mondott. Szerintem értékeld, hogy őszinte veled. És lásd be, hogy ha jobban összeszorítod a markod, akkor biztosan elveszíted, mert nem vonzó az, aki uralkodni akar a másikon, miközben nulla benne a bizalom meg az önbecsülés. Ha tényleg nem kellenél neki mi lenne? Akkor se lenne értelme utána futni megalázva magad, míg ha tartásod marad, értékesnek látod magad, akkor más is annak lát. De ő nem ezt mondta, úgyhogy vagy hiszel neki és így adsz egy esélyt magatoknak, vagy tovább rontasz a helyzeteden az erőszakosságoddal.
2021. jún. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
7%
Másokkal is dugni akar, illetve már dugott is aztán inkább elhagy, és 30 körül majd ha "normálispasi" kell lehet felkeres, de valószinü lesz 1-2-3 gyerek is a kalandokból
2021. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nagyon haragszom magamra hogy ilyen voltam vele

Én tényleg nagyon szeretem őt

Szerintetek ha meg helyre lehet hozni hogyan ?

2021. jún. 6. 14:36
 16/23 anonim ***** válasza:
5%
Nem kell semmit helyrehozni, egy nő sosem a tied csak a te köröd
2021. jún. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
De hát nagyon ki van mondta ís hogy nagyon meg bántottam hogy ilyen féltékeny voltam vele es nem bíztam benne
2021. jún. 6. 14:52
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
De ne picsogjál már ember hagyd a f.ba
2021. jún. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
93%
Ennek annyi pajtás, fogadd el.
2021. jún. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
9%
Inkább örülj neki, hogy 2 éven keresztül dughattál egy friss, finom tinicsajt! Mi a legtöbben erről csak álmodozhatunk.☹️
2021. jún. 7. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!