Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 17 éves a barátnőm és szüksége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Norbi-5 kérdése:

17 éves a barátnőm és szüksége van szabadságra élni akar , idő kell magamra azt mondja Szerintetek ?

Figyelt kérdés

Én 24 vagyok ő 17

Lassan 2 éve vagyunk együtt

Ebből több hónapot is szinte együtt éltünk

Nem egy városban élünk és néha itt néha ott vagyunk

És úgy érzi hogy meg kötöm , be zárva érzi magát mert hogy mikor othol van nem tud menni ahova akar buli stb ( mert ha van társaságban fiú már én egyből ki akadok és nagyon féltékeny vagyok , be képzelek egyből a legrosszabb )

meg hogy még fiatal és túl hamar túl komolyra fordult minden számára ( kicsit meg ijedt ) azt mondja nem akar ilyen hamar fel nőlni


De nagyon szeret engem és nem akar el veszíteni csak kis idő kell magára is és hogy lassutsunk a tempon


Kérdeztem hogy pontosan ezt hogy érted hogy ki éled magad

Azt mondja nem akar más fiút se ilyesmi csak jól akarja magát érezni és szórakozni beszélgetni , baratnokkel össze járni és hogy meg találja milyen ember ő milyen az igazi személyisége mert hogy 15 éves korától csak szinte velem van és mást nem ismert csak ahogy együtt vagyunk


De szeret és nem akar szakítani sem

Csak most pár hetet akar így



2021. jún. 6. 11:50
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Majd lesz másik.

Ennek annyi haver, fogadd el.

Más is járt már így.

2021. jún. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Senior Séf ***** válasza:
100%

Kérdező, tedd a szívedre a kezed; te eddig hányszor voltál szerelmes? Mert ha voltál már korábban is, akkor tudhatod, hogy mindig az aktuális szerelmet érezzük az igazinak, a mindent elsöprőnek, a... a...

Aztán,a mikor elmúlik, akkor jövünk rá, hogy felejthető kis momentuma volt csupán az életünknek. A csaj ÚGY ÉRZI, nagyon szeret téged. De ANNYIRA mégsem, hogy lehorgonyozzon melletted.

2021. jún. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
mi a helyzet azóta?
2021. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!