Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek milyen lenne ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lenne ha lany 25 én meg 17éves fiu vagyok müködhet a kapcsolat?

Figyelt kérdés

2017. márc. 5. 18:26
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

ez rajtuk múlik


24F

2017. márc. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
meg mondjuk gyereke van van itt olyan?
2017. márc. 5. 18:28
 3/26 anonim ***** válasza:
56%

hosszú távon kizárt, ebből csak egy jó kis szexkapcsolat lehet, több nem.

bár, ha a 25 éves csaj le mer állni kapcsolat téren egy kisfiúval, az pedig őt minősíti, így akkor lehet belőle valami, hiszen egy agyi szinten áll mind a kettő.

2017. márc. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nem fog működni.
2017. márc. 5. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
biztós?
2017. márc. 5. 20:16
 6/26 A kérdező kommentje:
az igazat akarom valakinek igy müködik?
2017. márc. 5. 20:18
 7/26 anonim ***** válasza:
25 évesen, főleg ha már gyerek is van, akkor az nem lány, hanem nő. Egy ilyen nő mellé férfi kell, aki dolgozik, anyagi stabilitása van, lehet vele hosszú távon tervezni, közös életet, közös otthont, közös családot. Neked még érettségid sincs, utána remélhetőleg még tanulni fogsz vagy egy szakmát, vagy valamilyen felsőoktatási szakra mész, úgyhogy egy ideig még nem tudsz sem érzelmi, sem anyagi szinten megfelelő partner lenni számára.
2017. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
persze persze persze
2017. márc. 5. 20:23
 9/26 A kérdező kommentje:
miért nem tud senki normalist választ adni akkor minek vagytok fent gyiken csak olyan irjon akinek 17vagy 18éves fiujavan
2017. márc. 5. 20:26
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Látod, ezen a válaszodon is látszik, mennyire éretlen vagy. Nem az életkorodból adódik, hanem a hozzáállásodból. Szerinted csak az a normális válasz, amiben azt írják, hogy persze, ez működni fog, úgyis a szerelem a lényeg, semmi más nem számít, az pedig nem korhoz kötött blablabla...


Én 22 éves vagyok, de nekem se kéne 17-18 éves fiú, aki épphogy jön ki a középiskolából, amikor nekem már végzettségem és munkahelyem van, szeretnék önállósodni és néhány éven belül családot alapítani. Egy 25 éves nőnek tök hasonló igényei lehetnek, főleg ha már van gyereke.

2017. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!