Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak és nők egyaránt! A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak és nők egyaránt! A házasság intézménye mellett álltok, vagy ellene? Indokoljatok is! N/17

Figyelt kérdés
2010. aug. 25. 10:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
előző vagyok: nem a fiúnak ment a komment, hanem az őelőtti hozzászólónak.
2010. aug. 25. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

10:25:


Igen, pont ezt mondom. Ha még az együttélés sem megy, nem kell erőltetni a házasságot sem.

2010. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Huhh :D Erre vártam. Nagyon érdekelt a dolog. Igazán hosszú és tartalmas válaszokat adtatok, köszönöm :)
2010. aug. 25. 12:00
 14/24 anonim ***** válasza:
95%
A házasság mellett vagyok. A házasság alatt az egyházilag kötött házasságot értem, a polgárit nem, mivel az tényleg "csak" egy szerződés. Hiszek abban, hogy házasságban jobb együtt élni és családot alapítani, mint anélkül. Igen, vannak nehézségek, kísértések, de szerintem akkor is segíti a kapcsolat és a család fennmaradását. Tudom, hogy ezt nem trendi ma vallani, nem divatos a kereszténység, le is lehet pontozni, ha tetszik. 24 f
2010. aug. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Elfelejtettem írni: NEM azt mondom, hogy minél előbb mindenkinek meg kell házasodni. Előbb meg kell érni a házasságra. Sokan (nagyon sok keresztény is!!!) előbb házasodnak, mint hogy felkészültek volna rá. Szerintem a hosszú, felbontatlan házasság azért nem nem "divat" manapság, mert az emberek nem alkalmasak rá.

előbbi 24 f voltam

2010. aug. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Ellene 23/f. Annyi történetet hallok megromlott házasságokról, és, hogy a férfi félrelép fiatalabb lánnyal. Így én később bármikor összejöhetek akivel szeretnék anélkül, hogy a gyerekeimre kéne gondoljak.
2010. aug. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
23/f tehát gyereked sem lesz? soha? :O
2010. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
házaság!16évesen mentem férjhez!!és mindenél jobba imádom a ,,férjecskémett":Djobban össze tartozik kétt ember mint ha csak sima életársi,barátnő kapcsolatban élnének
2010. aug. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim válasza:
Én ellene szavaznék. Nem látom értelmét, ha valakit szeretek és azzal akarok élni akkor ígyis-úgyis fogok, ha meg nem akkor nem érdekelne hogy a férjem elválnék tőle. Gyerek miatt sem éri meg szerintem egy kapcsolatot erőltetni, megérzi ő is ha valami nincs már rendben a szülei között.
2010. aug. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
én nem vagyok különösebben ellene, de értelmét sem látom. a párom családja Jehova tanúi, az enyém meg rendes katolikus, bár az én részemről senki se gyakorolja különösebben a vallást, de anyukám azért szeretne templomi esküvőt. a párom oldaláról viszont nem jönne el a család, az nem éreznénk korrektnek meg amúgy sem olyan fontos nekünk a templomi esküvő, szóval a családi béke érdekében lemondunk róla. a hivatali meg végülis tökmindegy. nekem nem kell papír róla hogy összetartozunk, anélkül is tudom. max annyi értelme van a házasságnak, hogy nehezebben hagyják el egymást a felek (ha csak együtt élnek, bármelyik gondolat egyet és elmegy, de ha házasok, akkor kétszer is meggondolják, hogy válás meg minden...)
2010. aug. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!