Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom is a szülei nélkülem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom is a szülei nélkülem mozdulnak ki?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! Két éve vagyok együtt a párommal, egy éve együtt is lakunk. Ő 29, én pedig 25 éves vagyok. Neki nincsenek testvérei, nekem van kettő is. Elég szoros kapcsolatban van a szüleivel, szerintem az átlagnál szorosabban, de ez soha nem zavart, egyébként is egyke, gondolom emiatt is van. Sokszor van, hogy a szüleivel elmegy ide-oda, akár bevásárolni, stb., ami viszont zavar, az az, hogy programokat is csinálnak nélkülem, pl. állatkert, vagy leugrani a Balatonhoz, stb. Nem tudom, önzőség-e tőlem, ha ez zavar, de nem értem, én miért ne lehetnék ott, szerintem az lenne a normális, ha engem is elhívna. Egyébként szokott, de akkor, amikor nagyon jól tudja, hogy nekem programom van, vagy nem érnék rá kirándulgatni, amikor ráérek, valahogy nincsenek programok.. Ez csak nekem fura?


25/N


2021. jún. 7. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
nem, nem fura. Valószínűleg a szülei nem igazán kedvelnek téged.
2021. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idosen bizarr. Mast is bantana. Ugyanakkor elgondolkodtatna, hogy akar gyava, akar o is igy erzi jol magat, akkor mifele kapcsolat ez.
2021. jún. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom, engem speciel nem zavarna, nem kötelező mindig az őseivel lógni együtt.
2021. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Létezik én idő amit illik tiszteletben tartani, ha ők csak hárman szeretnének lenni.

Ha viszont állandóan kihagy téged, az már gáz és nagy baj. Meg kell ezt beszélned vele.

2021. jún. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Esetleg, amikor ráérsz, akkor vesd fel, hogy menjetek el valahova négyesben, ha erre van igényed :)
2021. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az utolsó mondatig nem volt gyanús, de igen, az fura, hogy csak akkor hív el, ha tudja, hogy úgysem érsz rá.
2021. jún. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer b.sszál ki vele!Megmondod hogy mégis raérsz!
2021. jún. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!