Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert változott meg ennyire?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert változott meg ennyire?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt eleinte minden tökéletes volt de pár hónappal később kezdődtek a gondok

Eleinte csak megmondta mit csináljak de nem nagyon tűnt fel később egyre durvábban kezdett irányítani

Sokat találkozunk nem is ezzel van a baj

Sokszor tűnik el jó pár (4-5-6) órákra szó nélkül

Ma láttam a városba egy haverjával én köszöntem de úgy nézett rám mint egy idegenre és vissza se köszönt

Ritkán de emelt már rám kezet veszekedés közben és párszor volt már belőle pofon is

De szeretem őt és nagyon hiányozna

Mit tegyek?


2021. jún. 10. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szenvedj még vele pár évig, amíg komolyabban megver. Ha szerencséd van, teherbe is ejt, akkor elveri a gyereket is majd, meg téged is. Ezt a választ vártad? :D Hagyd ott a fas*ba, még is mit kéne tenni egy gyáva féreggel aki megüt?
2021. jún. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rúgd ki, már akkor kellett volna, akikor irányítani kezdet, de legkésőbb az első pofonnál. Gondold át, hogy mi hiányozna, mert amit leírtál, az nagyon durva, ilyet egy szerető férfi nem csinál, gyakorlatilag szexre használ, mert egy párkapcsolat nem ilyen.
2021. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Mikor hiányzik, állj a fal elé és ütemesen kezdd hozzácsapkodni a fejed. Mikor már eléggé fáj, eszedbe fog jutni, hogy miért jobb neked nélküle.

Remélem, hogy legalább a farka aranyból van és vanilia izű a spermája, hogy ennyire odavagy ezért a phaszért.

2021. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem változott semmit, csak most már önmagát adja. Ha ennyire ostoba, kapcsolatfüggő p*csa vagy, akkor maradj mellette a komolyabb verésekig. Vagy várd meg,amíg kiállít strichelni. Előbb-utóbb úgyis rád un, és lecserél. Idióta.
2021. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Ramos ökle ***** válasza:
82%
Ez ugye csak az esti trollkérdés? :D
2021. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj!
2021. jún. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De szeretem őt és nagyon hiányozna


Nyilván. Sok boldogságot a továbbiakra!

2021. jún. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Addig vereted magad, amíg csak szeretnéd. Viszont egy dologra figyelj, ne szülj gyereket. Nem kell még egy ártatlan ember életét megnyomorítani a sajátod mellett.
2021. jún. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!