Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a hibás ezekben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a hibás ezekben a dolgokban?

Figyelt kérdés

Nekem még nem volt hosszú kapcsolatom, a mostani barátommal eddig a leghosszabb 1 éve tart a kapcsolatom. Néha viszont elbizonytalanodom a kapcsolatomban. Ha találkozunk akkor előfordul, hogy megváltoztatja a találkák időpontját pl. van hogy mondja, hogy 1 órakor megy haza, de már sokszor egy fél órával előtte haza megy. Ha hívom sokszor fel sem veszi a telefont, én neki mindig egyből felveszem. Volt hogy nem írtam neki egyből, és már írta, hogy miért nem írtam neki.


Volt már úgy összevesztem vele azon, hogy úgy érzem, őt nem érdekli mi van velem,ekkor felhozza, hogy neki sok a munkája, lehetnek rossz napjai, és én honnan tudhatnám ezt, mikor én jóval kevesebbet, és kevesebb ideje dolgozom, neki több éve le van dolgozva, mint nekem. Szerinte én semmit nem tudok az életről.


De ilyenkor kibékülünk, és többször is elmondja mennyire szeret. Azt mondja, ha állandóan vergődök akkor szakítani fog, és nem fog feleségül venni. Tudja hogy nekem ez egy nagy vágyam lenne.


Ha veszek magamnak pl. valami ruhát, akkor mondja, hogy mi jól megy már nekem.


A kérdésem nem troll, vagy kitalált.


2021. jún. 11. 14:17
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Viszont kb ugyanezt a kérdést tegnap vagy ma már feltetted és többen írták, hogy nem hagysz neki levegőt.
2021. jún. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak hétvégén találkozunk, nem hinném, hogy én nem hagynék neki levegőt. Nem beszélünk a nap minden egyes percében, jut idő a hobbijaira, még a haverokkal is tud találkozni.
2021. jún. 11. 14:23
 3/8 Ramos ökle ***** válasza:
94%
Van gond mindkét oldalon. Erre lehetne mondani,h összeillő pár. ;)
2021. jún. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hány kapcsolata volt?

Lehet hogy tapasztalatlan és nem tudja hogyan kell bánni egy nővel.

2021. jún. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Volt kapcsolata előttem.
2021. jún. 11. 14:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2021. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindketten a 20-as évek közepén vagyunk.
2021. jún. 11. 14:54
 8/8 anonim ***** válasza:

Szóval nem törődik veled, és ezt a munkára fogja.

Előbb utóbb beleunhatnál ebbe. Én szakítanél ha ilyen szinten lenne a másik empátiája éa kommunikációja.

2021. jún. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!