Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mi volt? Én voltam a hibás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mi volt? Én voltam a hibás tényleg?

Figyelt kérdés
11 éve vagyok a párommal, gyerekek, kutya, szerelem, minden van.2 héttel ezelőtt kaptam egy üzenetet egy közös barátunktol hogy én mennyire tetszek neki, tudja hogy nem lenne szabad írnia.. Stb. Semmi sértőt, csúnyát nem írt, több mint valószínű 1 el több pálinkát ivott mint kellett volna. Én csak nevettem rajta, természetesen egyből megmutattam a páromnak, az őszinteség híve vagyok és nem akartam félreértést. Nem írtam neki vissza semmit. A párom annyira mérges lett hogy már ott tart a dolog hogy verekedés lesz.Tegnap ez a férfi felhivta a párom és nem győzött elnézést kérni,de a párom iszonyú csúnyán mondta a magáét.Készültünk lefeküdni, még telefonoztunk egy kicsit és a párom meglátta hogy 1 héttel ezelőtt én felköszöntöttem ezt a pasit. Ennyit irtam:Boldogat. 🎂 Olyan de olyan mérges lett rám e miatt, láttam rajta majd felrobban. Erre rákontrázott hogy ne csodálkozzak ha ő ezek után más nőknek fog írogatni. Utána hozzám sem szólt, reggel is oda bújtam volna hozzá, de ellököt magától,még köszönni se köszönt ahogy elment.Most akkora hibát követtem el? Mindenkit felköszöntök ha szülinapja van.Sose volt még ilyen velünk,iszonyúan rosszul esik hogy ezt csinálja,mert soha a büdös életben nem adtam neki okot a féltékenykedésre.Latom előre hogy ha haza ér még ő lesz megsértődve. Azt is mondta hogy nem érti hogy nekem miért írogatnak idegen férfiak. 11 év alatt ha 3 pasi rám írt, de mindegyiket ignoráltam egyből.Most én kérjek bocsánatot vagy mi?Lehet hülyeségnek hangzik, de tiszta ideg vagyok.Köszi ha elolvastad.

2021. ápr. 9. 12:49
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
78%
Uuuha vannak bajok, nembaj legalább van gyerek meg minden, az a biztos
2021. ápr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
96%
Betegesen féltékeny és birtokló párod van... Esetleg neki van vaj a füle mögött, ezért akarja ennyire áttolni rád a dolgot...?
2021. ápr. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
96%

" Erre rákontrázott hogy ne csodálkozzak ha ő ezek után más nőknek fog írogatni. "

Már írogatott eddig is. Csak éppen neki lehet, neked meg nem. Most jól jött neki, hogyha kiderülnek esetleg a dolgai, rád tudja kenni. Fasza csávó, rafinált a kis drága. 👌

2021. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
97%

El sem tudom kepzelni, hogy a parom igy reagalna.


Egyszer egy bulin reszegen egy kozos haver meg akart csokolni (nem engedtem), amit kesobb elmondtam a baratomnak. Somolygott, es annyit mondott, "megertem, a helyeben en is meg akarnalak csokolni":D

2021. ápr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
32%

Nem szabadna a párodnak így kiakadni. De én azt mondom, ha valóban megoldást keresel a problémára, akkor nézd az ő szemszögéből.

Egy közös női "barátotok" ráhajt a férjedre, majd később azt állítja, hogy nem is komolyan mondta. Ezek után meglátod, hogy a férjed még felköszönti.


Én megmondom őszintén, hogy ezek után nem kellett volna felköszöntened, legalábbis szerintem. Így most a párod félig jogosan, ugyanakkor tévesen azt hiszi, hogy te adod alá a lovat és máskor is privát beszélgetéseket folytattok.

A másik észrevételem, hogy ez a férfi állítólag egy közös barátotok. Szerintem ha barátod ez a férfi, akkor szó sem lehetne arról, hogy szexuálisan gondol rád, tehát nem a barátod. Elvileg a férjed barátja is, mondjuk én nem tekintenél barátomnak egy olyan embert, aki bepróbálkozik a házastársamnál. Ezen nem változtat semmit, hogy ittasan tette, kimutatta a foga fehérjét. A férjedet és a kapcsolatotokat is semmibe veszi, rólad meg titkon fantáziál. Barát az ilyen? Nem hinném. Hiába kért elnézést, ezzel a tettével mindent elmondott a hozzátok való viszonyáról. Ettől független a férjed nyugodtabban is kezelhette volna ezt a helyzetet, de hát nem mindenki azonos vérmérsékletű.

2021. ápr. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 A kérdező kommentje:

2,3,

Kezdem én is azt hinni hogy ő titkol valamit.

4,

Igen, így kell,kellett volna leregálnia a páromnak is.Nagyon nagyot csalódtam most benne.

2021. ápr. 9. 13:05
 7/55 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon gáz és te is tudod. Semmi nem történt, teljesen felesleges baromság amit csinál és még te pitizhetsz amikor ő az önbizalomhiányos lúzer. Sajnos el tudom képzelni, hogy neki van inkább itt titkolnivalója. A 10 éves együttlét alatt nem reagált furán, nem volt erőszakos vagy birtokló sose? Kicsit nehezen hiszem el, hogy eddig milyen tündibündi volt, aztán egy ilyen hülyeség miatt így kivetkőzik magából...
2021. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:

5,

Értem mint mondasz, mire célzol, de sose beszéltem privátba vele és ezt a párom is tudja.Ha akartam volna megsem mutatom amit írt,de írtam fentebb hogy nekem alap az őszinteség. Ugyan úgy felkoszontottem 2 hónapja ezt a fickót neve napja alkalmából is, azzal nem volt gond.(már akkor is tudta a baráti társaság meg mi is hogy titkon én tetszek neki.) Akkor is csak elnevettük. Most meg..? Tényleg egyre jobban azt hiszem hogy ő titkol valamit.

2021. ápr. 9. 13:12
 9/55 anonim ***** válasza:
33%
8 Nem mentegetem a férjed, csak azt mondom, hogy most már nem csak gyanakodtok, mint írod, hanem konkrétan elárulta a férjedet egy barátja. Ezt nem mindenkinek könnyű megemészteni, még akkor sem, ha az árulás nem ilyen kontextusban történik. Nem gondolnám, hogy emiatt titkolna valamit a férjed, de te ismered.
2021. ápr. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
95%

Nagyon furcsállnám, ha ez a beteges féltékenység, birtoklási vágy eddig semmilyen formában nem jelent volna meg. Lehet észre sem veszed, mert lassan szoktatott hozzá. Jól gondold át az előző években milyen módon viselkedett veled.

Igen, nem kizárt, hogy ő félrement és most megijedt, mert látja, hogy másnak is kellenél, így már nem biztosított a helye, de ez csak feltételezés.

2021. ápr. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!