Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Joggal sérelmezi a barátom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joggal sérelmezi a barátom?

Figyelt kérdés
Ha bevásárlásnál az olcsóbb csokit veszem neki, mikor neki nincs pénze, mert elvesztette a munkajat, de azelött, mikor volt munkája, ő szó nélkül fizetgetett a boltokban ?

2021. jún. 12. 14:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
58%
A drágáBB nem egyenlő a drágával.
2021. jún. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
34%
Az olcsóbb sem a masszával.
2021. jún. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nem is ezt írtam. Te viszont egyből azt kérdezted miért a DRÁGA kell neki?
2021. jún. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
91%

Én mindig a lehető legjobbat veszem az anyagi keretemhez mérten. Nem az a 200 forint fog megmenteni hó végén,amivel olcsóbbat veszek például egy csokiból.

Másrészt, ha ki van számolva a pénzed, akkor meg örülhet, hogy kap.

Az a kérdés, hogy te akarod az olcsót megvenni úgy, hogy telne a kedvencére is, vagy ő nincs tisztában a te anyagi helyzeteddel.

2021. jún. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre, hogy hiába jó az olvsóbb csoki is ( nem vettem soha tortamázat, vagy szurkot) alapból azt várja el, hogy ha neki veszek akkor a legdrágábbra gondoljak
2021. jún. 12. 16:04
 16/27 A kérdező kommentje:
Ha lindt csokit vennék, es van annál drágább lehet h azt hinné spórolok rajta
2021. jún. 12. 16:05
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben engedd el a dolgod, nem jogos a barátod viselkedése.
2021. jún. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
64%

15.


Az lesz ennek a "következménye", ha ezentúl ő is az olcsóbbat fogja neked venni, bármit is jelentsen ez. És ez amúgy így fair, mert oda-vissza azonos a mérleg.

2021. jún. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nem azonos a mérleg, mert ő a férfi, nem én vagyok a családfenntartásra, fészeképítésre kódolt, bozontos mellkasú férfi
2021. jún. 12. 16:16
 20/27 anonim ***** válasza:

Ha közös kasszán/lakásban/albiban vagytok, akkor elfogadható a spórolás, mert te fizetésedből éltek.


Amennyiben még egy fedél alatt se, akkor ezt a gesztust ne sajnáld már tőle, ha ő a drágábbat szereti és amúgy fizet neked bevásárlásokat. Gondolj bele, hogy mennyit spórolt neked :/

2021. jún. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!