Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek gáz vagy alap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz vagy alap dolog hogy ezt sérelmezem?

Figyelt kérdés
4 éve vagyok a barátommal (távkapcs minden nap skypeon beszélünk/írásban/) és azt érzem hogy úgy hiszi, bármit mondhat bármit tehet mert én úgyis már örökre mellette maradok. Semmi bók, semmi kedveskedés, semmi mesélés a napjáról. Nemrég folyton csak a hibáimon lovagolt (kitaláltakon is) amikor meg mondtam hogy elegem van most már változtasson, olyanokkal poénkodott hogy hát nem tud bókolni mert ahhoz kéne jó tulajdonság is. Vagy hogy neki elég pár béna célozgatás amiből nekem rá kéne jönnöm hogy azt akarja hogy kapcsoljak camot és utána még én hozzam fel hogy hagy adjak egy kis showt, de ha rákérdezek a talira és egyből elfogadom ha azt mondja hogy nem ér rá, felháborodik mert hogy hiába tudom hogy vizsgák meg nincs pénz de azért még kérdezgessem (könyörögjek). Vagy 4 év után már nem kéne elvárnom egy kis udvarlást?
2014. nov. 20. 16:15
 1/4 Big Poppa ***** válasza:
fiud a hibas! biztos ideges valami miatt (en amikor tanulnom kell nagyon kiborulok, es paraszt vagyok mindenkivel...vagy ha nem ertek valamit angolbol, stb.) nem jon ra magatol hogy mennyire fontos vagy neki, amig el nem fog vesziteni (nem akarom falra festeni az ordogot, de mondd meg neki hogy mit csinalnal ha meghalnek) vagy probald meg raebreszteni arra hogy "KOP KOP! VAN EGY BARATNOD TE PARASZT!"
2014. nov. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Milyen távol éltek egymástól?
2014. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Prűd vagy. Ne számíts olyanra mint a kapcsolat elején.
2014. nov. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Somogy- Borsod megye. Kb fél éve volt hogy szakítani akartam és akkor nagyon igyekezett meg udvarolt meg ilyenek de már megint nagyon elkényelmesedett megint úgy érzem hogy én viszem előre ezt az egész kapcsolat dolgot ő meg csak ül és húzom magam után de még se akarom fél évente eljátszani ezt a szakítós dolgot. Pedig én mindig próbálom éreztetni vele hogy szeretem. Nálatok hogy szokott lenni sok év után?
2014. nov. 20. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!