Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve járunk kb. barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve járunk kb. barátnőmmel, és egyre elégedetlenebbnek érzem magam, mert minél több ideje vagyunk együtt, annál jobban ismerem meg őt, egyidejűleg annál jobban kitűnik, hogy mennyire elmaradott az exemhez képest. Példák lenn. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Példák:

- Az exem általános tájékozottsága elég jó volt, a barátnőmé azonban pocsék. Ha felmerül bármi téma, ami túlmutat a mindennapi életen, akkor fogalma sincs semmiről. Így nem nagyon lehet jókat beszélgetni. Exemben nagyon jó volt, hogy hozzá tudott szólni a dolgokhoz, vagy épp jó kérdései voltak, ha nem tudott hozzászólni. És volt véleménye! Barátnőmnek semmiről sincs véleménye, amiről van, az meg hülyeségre van alapozva...

- Barátnőm az egyik legnaivabb ember, akit valaha ismertem... Néha a falba verném a fejem, annyira naiv. Exem ellentéte, mert ő kicsit sem volt az, sőt, sokszor még ő hívta fel az én figyelmemet dolgokra. És ezt szerettem benne, úgy éreztem tanulok tőle. Barátnőm meg csak leszívja az agyamat. Egy naiv emberrel nehéz, rosszba keveri magát, helyette kell gondolkodni, stb...

- Ami a külsőt illeti. Mondok egész konkrét esetet. Egyszer az én anyám vágta le exem haját, otthon. A fazon borzalmasra sikeredett, és mikor exem meglátta magát a tükörben, röhögőgörcsöt kapott. Azért így reagált, mert tudta, hogy jó nő, tudta, hogy egy rossz haj nem teszi tönkre, magabiztos volt, tudta, hogy a haj visszanő, stb. Jelenlegi barátnőm teljesen az ellentéte. Nem tudja, hogy jó nő, nulla az önbizalma, távol van attól, hogy magabiztos legyen. Ha bárki úgy elrontaná a haját, mint anyám az exemét, hát 2 hétig nem akarna emberek közé menni, az tuti... Nem röhögőgörcsöt kapna, nem látná a humoros oldalát, hanem zokogva a szobájába rohanna... Sajnos exem magabiztosságát már megszoktam, és nehéz most olyan barátnővel együtt lenni, akinek a lelkét folyton pátyolgatni kell...


Letisztázom, exem távolról sem volt tökéletes, megvoltak a maga hibái. És van, amiben a barátnőm lepipálja az exem. De ha az összképet nézem, a kapcsolat összességét, akkor sajnos teljesen egyértelmű, hogy exemhez képest, ezt fáj leírni, de a barátnőm egy nagy 0. Rettenetes, hogy ezt írom, de ezt érzem.


2021. jún. 13. 21:59
1 2
 1/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
95%
Nem hozzad valo, es bar nem szep dolog az exhez hasonlitani, mindentol fuggoen, nem egy szint vagytok. Jo csaj, mi? De tudod, a kulso megfog, a belso megtart. Meg amugy is, suba subahoz...
2021. jún. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

hát figyelj

mindenkinek megvannak a gyengeségei

de az a napnál világosabb, hogy a párodnak olyan gyengeségei vannak, amikkel te egyáltalán nem tudsz együtt élni

szóval mi a fenét kerestek még együtt? de tényleg. ennyire nyomasztanak anyádék, hogy mikor lesz már unoka, vagy mi? keress szépen olyan nőt, akivel jól érzed magad (amíg pedig nem találsz, addig bírd ki egyedül). semmi rettenetes nincs benne, nem minden ember passzol egymáshoz, és ez sokszor nem egyből derül ki.

2021. jún. 13. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
79%

Ott cseszed csak el hogy az exhez hasonitod. Aki EX. Azaz egy kudarcos kapcsolat...egy nulla. Egy jövőtlen semmi.


A mostani meg még esélyes vmi jobbra.


A masik a kerdes soha nem az kell legyen jobb e az extől, hanem Neked jobban megfelel e annak ellenere hogy ebben abban nem hozza a szintet, de mégis megbizhatobb e sikeresebb e többre vitte/viszi e, van e vele elkepzelheto jövő stb


Csak mert egy exem egy aluliskolazott dagadtabb nőt is elonyben eeszesitett nalam es bőven sajat maga alá is valasztott(sokkal jobb nők illenek hozza),de valamiert mégis az a jobb neki

2021. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%

szerintem ebben a sztoriban mellékes az ex. ha az ex nem lett volna művelt/határozott/stb., akkor másvalakiról álmodozna a kérdező, egy olyan ismerőséről (esetleg képzeletbeli figuráról), aki a hiányolt tulajdonságokat megtestesíti.

egyszerűen számára fontos dolgokat hiányol a párjából, ennyi. ennek így nincs jövője.

2021. jún. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%
El sem olvastam végig! Milyen EQ light-nak kell lenni, hogy valaki a barátnőjét az ex-el hasonlítgassa. Ha nem felel meg, akkor legalább legyen tököd felvállalni. Ha meg az ex-et szereted, akkor kénytelen leszel a küszöb alatt visszakúszni, hátha beenged..
2021. jún. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
Mit tegyél? Szakíts. Ennek így nincs értelme, te magad is rombolod a csajt. Zárd le, nincs jövőtök együtt.
2021. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%

Csak annyit árulj el, mi tetszett meg ebben a lányban? Mert valami csak megtetszett, ha járni kezdtél vele.

És az előzővel miért ért véget a kapcsolat? Csak nem azért, mert túlságosan is mindenről volt véleménye, és nem viselte el, hogy neked esetleg nem ugyanaz?

2021. jún. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%

Fú kérdező, te extra szánalomhegy vagy. Nem is értem, szegény barátnőd hogy bír téged elviselni. Mondjuk szegény lánynak ha alacsony az önbizalma, nem csoda, hogy egy ilyen vacak párkapcsolat jutott neki, de remélhetőleg hamar túllép rajtad.


Ha nem kamu a kérdés, akkor: javaslom, ne itt a gyakorin rinyáljál, mint egy hülyegyerek, hanem próbáld reálisan látni a kapcsolat jelenét és jövőjét, és aszerint cselekedj... Ha nem vonzódsz a lányhoz, akkor szakíts vele, ő is jobban jár... Vagy talán félsz, hogy úgysem találnál nála jobbat?

2021. jún. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
7-es pont az tetszett meg neki hogy a barátnője egy nagy 0 az ő megfogalmazásában az exéhez képest mert akkor is ilyen volt mikor állítólag beleszeretett. De ezek alapján nem szereti és ilyeneket a nárcik szoktak mondani. Borzalmas. Tegyél egy szívességet a lánynak hagyd hogy megtalálja azt aki igazán értékeli te pedig engedd el.
2021. jún. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
89%
Még mindig az exedbe vagy belezúgva. Szívesen.
2021. jún. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!