Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek, hogy kicsit figyeljen magára, és ne legyen ilyen igénytelen?

Figyelt kérdés

Ma voltunk együtt, és pont a kutyapóz került volna sorra, de nem ment, mivel észrevettem, hogy ujjnyi hosszúságú szőrök vannak a popólyukánál. Ráadásul nem hazudok, ha azt mondom, hogy olyan sűrű volt, mint az enyém.


Ez eléggé megölte a libidómat, és bár nem mondtam neki, nagyon is zavar, mert hát basszus, gusztustalan volt. Hogyan mondjam meg neki, hogy foglalkozhatna kicsit többet magával? Úgy hogy ne bántsam meg.

Amúgy az a durva, hogy minden farokméregetés nélkül, de brutálszép csajszi, jó alakkal. Mégis elég igénytelen sokszor. Pl. a lábát se nagyon borotválja, és simán hagyja megnőni a szőrét ott is hosszúra.



2021. jún. 14. 01:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmam sincs róla, hogy szőrös-e a seggem, sosem néztem még meg. De biztos nem szörteleniteném le senki kedvéért sem, franc sem szenvedne ezzel.
2021. jún. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:
100%
darkerthanblack, már szekunder szégyenérzetem van attól, amit írsz.
2021. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 anonim ***** válasza:
100%
32 Más kérdések alatt is csak úgy ontja magából a bölcsességeket. Nagyon találó a felhasználóneve.
2021. jún. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/76 anonim ***** válasza:
92%

Én MINDENHOL gyantáztatok, évek óta nem látott borotvát a bőröm.

De hogy a kozmetikus le tudjon gyantázni, meg kell várni, hogy a szőr mindenhol fél-1 centis legyen (és ez nem igénytelenség, hanem csak így megoldható, borotválkozni se egészséges olyan sűrűn...)

Ettől függetlenül egyik párom sem küzdött olyan problémával, hogy a gyantázás előtti héten már nem dugtak meg, mert szőrös vagyok... Úgyhogy ki kell ábrándítsalak, a probléma veled van. XDDD

2021. jún. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:
13%
Nőként nekem is alap, hogy ott borotválom, minden nap. Jó borotva kell hozzá, nem pattogzik ki. Én spec megértem a kérdezőt. A ffi más, egyrészt nem turkálok a s***ében másrészt férfias, elöl meg borotválja.
2021. jún. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 anonim ***** válasza:
92%
Tehát ha a levesedben szőrt találsz, és női seggszőr, akkor elhányod magad, ha férfi seggszőr, azt mondod, "hmm, mekkora macsó csávó", és lenyeled?
2021. jún. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/76 anonim ***** válasza:
91%

Végtelenül boldog vagyok, hogy normális párom van aki ilyesmin, mint x helyeken szőr ( ami természetes) , nem akad fenn, és nem kell görcsölnöm rajta.

Előbb gyantáztasd le a saját segged, aztán rinyálj! És még akkor is dönthet úgy a csaj, hogy búcsúzik tőled. Teljesen érthető lenne.

Olyan elvárásaid legyenek amiket először te magad is teljesítesz.

2021. jún. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:
16%

Nőként mondom, hogy én is megtudom érteni a kérdezőt. Engem például nagyon zavar a szőr, bárhol is legyen rajtam. Régen nagyon szőrösödtem ilyen erős, fekete szőrrel mikor elkezdtem kamaszodni, és azóta a hideg kiráz a szőrtől. És tényleg nem olyan nagy probléma igényesen leborotválni mondjuk egy feneket is. Ahogy a #35-ös írja, egy jó borotva kell. Plusz nyilván én se minden nap borotválom, de arra azért ügyelek, hogy 5 cm-esre ne nőjjön meg, mert az már tényleg csúnyán néz ki. És szerintem a kérdezőnek se az ilyen pár cm-esre megnövő szőrszálakkal van a baja, hanem a hosszúakkal. Továbbá természetesség ide vagy oda, nem a dzsungelben élünk, és egy női test esztétikusabb ha nem szőrös. Bár hirtelen itt mindenki szőr-párti lett most.


Az én párom is figyel erre, borotválja a mellkasát is, és olyan helyeken, ahol "nagyon látszik". Ő a fenekét nem borotválja, de nem is várom el tőle, mivel az ő fenekének teljesen más a "funkciója", mint az enyémnek. Meg valamennyi szőr azért csak legyen már rajta, ha már ő a férfi. És ami nagyon fontos, mi állandóan beszélgetünk erről, és megbeszéljük, hogy hogyan szeretnénk látni a másik testét. Ezek szerintem tök alap dolgok egy bizalmas kapcsolatban.


Sokan nagyon túlreagálták itt ezt a kérdést.

2021. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
93%

"az ő fenekének teljesen más a "funkciója", mint az enyémnek"


:DDD te mekkora h...e vagy

2021. jún. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 anonim ***** válasza:
87%

Nen hiszem el, hogy undorít a szőr. Nekem szőrfóbiám van, férfi, női, fekete, szőke, kihullott haj (a sajátom is!) is olyan nekem, hogy öklendezem tőle. Aki csak a saját valagától undorodik, amit soha nem lát, annak nyilván más baja van.


Más a funkciója, édes istenem...

2021. jún. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!